PRZEJRZYJ ONLINE MAJOWE WYDANIE Perkusista Zamów z przesyłką GRATIS >>Ulubiony kiosk
Reklama
Reklama

Raport

Maj 2017

{ulubionykiosk}

Mario Duplantier - wywiad

Gojira - nazwa, która nie jest obca nawet tym perkusistom, którzy nie przepadają za bardzo mocnym, wręcz brutalnym uderzeniem. Wszystko to przez osobę bębniarza kapeli.

strona 22

Joey Kramer - wywiad

Perkusista jednej z najważniejszych hardrockowych formacji w historii. Od początku związany z kapelą, przechodził przez wiele różnych trudnych chwil, a widząc potęgę, siłę i legendę zespołu nie zdajemy sobie sprawy, jakie zawiłe zakręty miała kapela po drodze.

strona 34

Musikmesse 2017

Po zeszłorocznej katastrofie czekaliśmy na konkretne ruchy w wykonaniu organizatorów niegdyś najważniejszych targów muzycznych na świecie.

strona 56

Paiste 900 i Color Sound - test

Firma Paiste przygotowała w tym roku nową serię blach, która oprócz normalnej linii talerzy w wykończeniu naturalnym oferowana jest też w 4 wersjach kolorystycznych. Jak to wygląda w praktyce?

strona 72

DW Stainless Steel - test

W tym roku DW Drums zaaplikowało konkretną dawkę ekskluzywnych nowości. Pierwszą z nich bierzemy na tapetę w tym miesiącu.

strona 76

Zagraj w To z Kobietą - Beata Polak

Prezentujemy trzy sposoby realizacji "podporządkowania" stopy i werbla jednemu, niezmiennemu riffowi gitary.

strona 67

Czytaj dalej

Kwiecień 2017

{ulubionykiosk}

Krzysztof Dziedzic - wywiad

Jedna z najbardziej kolorowych postaci współczesnej sceny perkusyjnej w Polsce. Grał ze śmietanką polskiej sceny jazzowej, ale prawdziwą sławę przyniosły mu występy u boku Nigela Kennedy.

strona 18

Brooks Wackerman - wywiad

Nazwisko perkusisty z pewnością wywołuje pewne skojarzenia i słusznie, bo Brooks wywodzi się z bardzo perkusyjnej rodziny.

strona 40

Anika Nilles - wywiad

Ostatnio o niemieckiej perkusistce mówiło się dość często. Na szczęście wszystko dotyczyło bardzo pozytywnych rzeczy, związanych z jej karierą, której tempo rozwoju może imponować

strona 46

Evans UV1 - test

Od jakiegoś czasu na naszym rynku można dostać naciągi Evans o nazwie UV1. Z wyjątkiem widocznych parametrów nie ma zbyt dużo wiadomości na temat tych błon, a jest o co dopytywać. Dlaczego?

strona 72

Mikrofony Prodipe DR8 Saliéri - test

Francuska firma Prodipe wyznaje filozofię, w myśl której tworzy produkty o możliwie najwyższej jakości przy zachowaniu jak najniższych kosztów wytwarzania.

strona 74

Zagraj to - Metallica

Orion to trzeci utwór instrumentalny w dorobku Metalliki, pochodzący z nieśmiertelnego Masters of Puppets z 1986 roku.

strona 62

Czytaj dalej

Marzec 2017

{ulubionykiosk}

Ryan Van Poederooyen - wywiad

Devin Townsend jest artystą nietuzinkowym. Świetny gitarzysta, wspaniały wokalista, nieprzeciętny talent z głową zawsze pełną pomysłów. Grać u niego w zespole to wyzwanie dla każdego bębniarza.

strona 36

Lester Estelle - wywiad

Popowa Kelly Clarkson i chrześcijańsko - rockowy Pillar. Co może łączyć te dwa bandy? Oczywiście ten sam perkusista!

strona 42

Co kupić?

Wszystkie nowości, jakie przyniósł rok 2017, powoli zaczynają pojawiać się w naszych sklepach. Jak to wszystko ogarnąć i co wybrać?

strona 20

T-Cymbals Metalshop - test

Turecki producent nie należy do największych manufaktur talerzy i w odróżnieniu od obu Istanbułów (Agop i Mehmet) nie aspiruje, by dobić do tzw. Wielkiej Czwórki.

strona 76

Pearl Decade Maple - test

Gigant perkusyjny w zeszłym roku zaprezentował nową serię bębnów, o której póki co nie słychać zbyt dużo w Polsce. Wzięliśmy zestawy Decade na warsztat i sprawdzamy, co w nich jest takiego ciekawego…

strona 78

Zagraj To z Kobietą - Beata Polak

Wity w pierwszym odcinku nowego cyklu, który poprowadzi Beata Polak

strona 64

Czytaj dalej

Luty 2017

{ulubionykiosk}

Maciek Gołyźniak - wywiad

Ciężko jest opisać w kilku słowach tego perkusistę. Postać niesamowicie barwna, wnosząca duże ożywienie do świata polskich bębnów, ale nie poprzez tanią efektowność tylko jakość jakiej jeszcze u nas nie było na rynku.

strona 16

Tomas Haake - wywiad

Meshuggah, to jeden z najbardziej szanowanych zespołów, grających progresywny ciężki metal. Szwedzi zawsze mieli utalentowanych muzyków. Takich właśnie, jak Tomas Haake.

strona 40

NAMM Show 2017

Najważniejsze targi muzyczne na świecie. Wszyscy liczący się producenci prezentują tu swoje muskuły.

strona 32

Gretsch Brooklyn Jazz - test

Czy już sama ta nazwa nie brzmi? Wszystko do siebie tak idealnie pasuje, ten klimat, miejsce!

strona 74

Anatolian Jazz Honey - test

Witamy ponownie turecką uznaną markę blach Anatolian. Wielokrotnie talerze firmy gościły na naszych łamach i za każdym razem mieliśmy wiele przyjemności z gry.

strona 76

Na Kowadle - Aranżacja

Rozpoczynamy nowy cykl warsztatów i bierzemy się za aranżowanie partii bębnów

strona 68

Czytaj dalej

Styczeń 2017

{ulubionykiosk}
Wydanie specjalne, a w nim 101 najważniejszych polskich perkusistów wszech czasów:

Czesław Bartkowski "Mały", Piotr Biskupski, Dariusz Brzozowski "Daray", Jan Budziaszek, Sławomir Ciesielski, Adam Czerwiński, Andrzej Dąbrowski, Michał Dąbrówka, Łukasz Dmochewicz "Samba", Paweł Dobrowolski, Wawrzyniec Dramowicz "Vaaver", Leszek Dziarek, Krzysztof Dziedzic, Igor Falecki, Piotr Falkowski "Fala", Wojciech Fedkowicz, Hubert Gasiul, Michał Giercuszkiewicz "Gieru", Ireneusz Głyk, Tomasz Goehs, Maciej Gołyźniak, Krzysztof Grabowski, Grzegorz Grzyb, Artur Hajdasz, Józef Hajdasz, Paweł Herbasch, Kuba Jabłoński, Marcin Jahr, Paweł Jaroszewicz "Pavulon", Michał Jastrzębski-Szwed "Dimon", Kazimierz Jonkisz, Marek Kapłon, Witold Kiełtyka "Vitek", Gerard Klawe, Cezary Konrad, Wojciech Kowalewski, Piotr Kozieradzki, Adam Kram, Zbigniew Kraszewski, Wojciech Kuderski "Lala", Krzysztof Krupa, Tomasz Krzyżaniak "Krzyżyk", Przemysław Kuczyński "Benbeneq", Zbigniew Lewandowski "Levandek", Marian Lichtman, Robert Ligiewicz,
Jarosław Lis "Dżery", Ireneusz Loth, Robert Luty, Tomasz Łosowski, Amadeusz Majerczyk "Kuba", Artur Malik, Robert Markiewicz, Paweł Markowski, Adam Marszałkowski, Michał Miśkiewicz, Jan Młynarski, Mariusz Mocarski, Wojciech Morawski, Mirosław Muzykant, Jacek Olejarz, Jacek Olter, Wojciech Owczarek, Radosław Owczarz, Krzysztof Patocki, Bartek Pawlus Piotr Pawłowski "Posejdon", Rafał Piotrowiak "Kuzyn", Jacek Pelc, Jerzy Piotrowski "Keta", Jan Pluta, Piotr Pniak, Beata Polak, Jarosław Polak "Sidney", Krzysztof Poliński, Zbigniew Promiński "Inferno", Krzysztof Przybyłowicz, Krzysztof Raczkowski "Docent", Robert Rasz, Piotr Remiszewski, Sławomir Romanowski, Andrzej Ryszka, Jerzy Skrzypczyk, Maciej Starosta "Ślimak", Janusz Stefański, Arkadiusz Skolik, Marek Surzyn, Wojciech Szadkowski, Zbigniew Szczerbiński, Piotr Szkudelski, Jarosław Szlagowski, Andrzej Szymańczak "Szczota", Wojciech Szymański, Adam Tkaczyk, Tomasz Torres, Marcin Ułanowski "Ułan", Krzysztof Zawadzki, Tomasz Zeliszewski, Łukasz Żyta, Piotr Żyżelewicz "Stopa", Eugene KrupaCzytaj dalej << Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Prenumerata

Zamów prenumeratę
Zadzwoń do nas
tel.: 22 257 84 22
fax.: 22 257 84 00
lub napisz
prenumerata@avt.pl