TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
Reklama

Strefa Magazynu Na tablety e-PrenumerataZaprenumerujKup e-WydanieKup bieżący numer

Maj/Czerwiec 2011
Perkusisty

KupPKupEZobacz

Musik Messe 2011 - Relacja

Kolejna odsłona targów, które mają za zadanie przybliżyć Europejczykom tegoroczne nowości sprzętowe. Karty jak zwykle zostały rozdane na początku roku w Kalifornii, jednak nie każdemu pod drodze do Anaheim. Zapraszamy na krótką relację z Frankfurtu.

strona 68

Eric Singer - wywiad

Walnijmy od razu z grubej rury, żeby nie pozostawiać złudzeń, o kim mowa. KISS, Alice Cooper, Brian May, Black Sabbath, Lita Ford, Gary Moore, ale także Avantasia, Badlands, Gilby Clarke, The Cult, Doro czy jego własny ESP. Wymieniać jeszcze?

strona 12

Perkusista odwiedza fabrykę DW Drums

Zestaw bębnów DW to dla wielu perkusistów wielkie marzenie. Jak wygląda fabryka legendarnego już producenta? Czy rzeczywiście wszystko jest robione tam ręcznie? Jak wygląda selekcja i dobór materiału? Postaramy się to przybliżyć na stronach "Perkusisty"

strona 44

 

 

DC California - test

Podejmując decyzję o wyborze bębnów wielu bębniarzy stawia na bardzo ważne kryterium, jakim jest indywidualność. Poszukują bębnów, które byłyby jedyne w swoim rodzaju, których nie ma nikt. Na naszym rynku ciężko o takie rozwiązania, fi rma LS Drums podsuwa nam jedno prosto z Kalifornii.

strona 82

Paiste Formula 602 - test

Na tegorocznych targach NAMM, wśród nowości, szwajcarski Paiste zaprezentował reedycję talerzy Formula 602. Nie jest to, jak sugerowałby nam numer, produkt lokujący się jakościowo pomiędzy półprofesjonalnymi seriami 502 i 802.

strona 86

Tomek Łosowski - warsztaty

Kilka słów o poszukiwaniu różnych fajnych groovów. Świat muzyki, rytmów i różnych kultur jest bardzo zróżnicowany. Dlatego, aby się rozwijać, warto szukać inspiracji do grania w muzyce z różnych stron świata.

strona 58
 

 

PLAKAT TYLKO DLA PRENUMERATORÓW

Prenumerata

Zamów prenumeratę
Zadzwoń do nas
tel.: 22 257 84 22
fax.: 22 257 84 00
lub napisz
prenumerata@avt.pl