TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
Reklama

Strefa Magazynu Na tablety e-PrenumerataZaprenumerujKup e-WydanieKup bieżący numer

Luty 2014
Perkusisty

KupPKupEZobacz

Inferno - wywiad

Powraca na scenę po bardzo długiej przerwie, spowodowanej kontuzją. Brakowało raptem kilka godzin, a mówilibyśmy o nim w czasie przeszłym.

strona 14

Tony Royster Jr - wywiad

Od dziecięcej gwiazdy perkusji po uznanego perkusistę sesyjnego. Tony Royster Jr opowiada nam, jak na przestrzeni lat rozwijał się w stylistykach hip-hop, jazz, r’n’b, latin oraz pop.

strona 26

Ilan Rubin - wywiad

W chwili, gdy nie tworzy muzyki z własnym projektem The New Regime, Ilan Rubin siedzi w studio, nagrywając kolejne sesje lub też jeździ w trasy z młodymi artystami takimi, jak Paramore, albo też ze starymi wyjadaczami jak Nine Inch Nails.

strona 38

Ludwig Atlas Pro - test

Legendarna firma zaprezentowała w zeszłym roku nowy rozkład swojego hardware. Trzy różne serie, które powinny zaspokoić potrzeby wszystkich perkusistów. Do naszej prezentacji wybraliśmy najbardziej masywną serię Pro.

strona 58

DW Design - test

Wspaniała jakość wykonania i niepodważalne atrybuty brzmieniowe bębnów DW powodują zwiększony ślinotok u wielu perkusistów. Wykonywane na zamówienie bębny wiążą się z konkretną ceną. Dlatego na rynku pojawił się zestaw DW Design.

strona 60

Poszukiwanie pulsu z Tomkiem Łosowskim - warsztaty

Szperamy w groove’ach typu… disco i disco-podobnych.

strona 66

PLAKAT TYLKO DLA PRENUMERATORÓW

Prenumerata

Zamów prenumeratę
Zadzwoń do nas
tel.: 22 257 84 22
fax.: 22 257 84 00
lub napisz
prenumerata@avt.pl