TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
Reklama

Strefa Magazynu Na tablety e-PrenumerataZaprenumerujKup e-WydanieKup bieżący numer

Styczeń 2015
Perkusisty

KupPKupEZobacz

Virgil Donati - wywiad

Jest jednym z najlepiej rozwiniętych technicznie perkusistów na świecie, przykładając przy tym równie wielką wagę do groove’u i muzykalności.

strona 14

Gary Novak - wywiad

W drugiej połowie lat 90 XX wieku kariera Gary’ego Novaka nabrała takiego tempa, że trudno znaleźć drugiego perkusistę, który tak szybko zaskarbił sobie zaufanie największych muzyków jazzowych na świecie.

strona 24

Brent Fitz - wywiad

Za bębnami jednego z najbardziej popularnych gitarzystów wszech czasów musi być ktoś, kto zapewni spokój i da dużo pewności. Slash usłyszał o Brencie, zanim ten w ogóle dowiedział się, że gitarzysta szuka bębniarza do zespołu.

strona 32

Tama SLP - nowe modele - test

Kolekcja werbli SLP od Tamy powiększyła się o kolejne modele. Prezentowaliśmy już na naszych łamach osiem instrumentów. Teraz przyszedł czas na kolejne dwa.

strona 72

DW Design Acrylic - test

DW zawsze słynęło z bardzo dokładnej selekcji drewna do budowy swoich instrumentów. Z drugiej strony firma dba też o to, by być na czasie i wychodzić naprzeciw każdemu zapotrzebowaniu. Z tego powodu mamy możliwość wsiąść za zestaw DW, wykonany z akrylu.

strona 74

Poszukiwanie pulsu z Tomkiem Łosowskim - warsztaty

W nowej odsłonie cyklu edukacyjnego proponujemy podróże po różnych szkołach perkusyjnych. Na pierwszy ogień Steve Gadd i Up Close!

strona 56

PLAKAT TYLKO DLA PRENUMERATORÓW

Prenumerata

Zamów prenumeratę
Zadzwoń do nas
tel.: 22 257 84 22
fax.: 22 257 84 00
lub napisz
prenumerata@avt.pl