TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
Reklama

Strefa Magazynu Na tablety e-PrenumerataZaprenumerujKup e-WydanieKup bieżący numer

Luty 2015
Perkusisty

KupPKupEZobacz

Dave Lombardo - wywiad

Jeden z największych perkusistów w historii metalu. Jego wpływ na pokolenia ostrych bębniarzy jest olbrzymi i nie podlega żadnej dyskusji. Dave to jednak nie tylko metal i zniszczenie!

strona 16

Brann Dailor - wywiad

Śpiewający bębniarz Mastodon daje nam wskazówki i rady, jak zrobić wielkie show zza bębnów, opowiada, dlaczego kumple z zespołu powinni więcej mówić i dlaczego babcia nie powinna "moshować"...

strona 24

Paweł Jaroszewicz - wywiad

Koncertował po całym świecie, najpierw z Vader, później z Decapitated. Ostatecznie odnalazł swoje miejsce w zespole Hate, który rusza z nowym materiałem w świat. Jeden z najlepszych polskich bębniarzy metalowych i chyba też wciąż mocno niedoceniany… Pawulon.

strona 48

Werble Fat Flying Drums - test

Obrosło nam w Polsce manufaktur, trudzących się produkcją werbli w technologii klepkowej. Przed wami - Grzegorz Kurpiel i jego grube, ponoć latające werble - Fat Flying Drums.

strona 74

T - Cymbals seria X - test

Wiadomym jest, że największym na świecie "zagłębiem" produkującym talerze perkusyjne jest Turcja. T-Cymbals, jakie mamy przyjemność prezentować w niniejszym teście, pochodzą właśnie stamtąd i są nowością na polskim rynku.

strona 76

Poszukiwanie pulsu z Tomkiem Łosowskim - warsztaty

Przed nami bodaj najsłynniejsza szkoła na perkusję w formacie wizualnym. Jest to też jedna z pierwszych takich pozycji na rynku. Mowa o "In Session" Steve’a Gadda.

strona 56

PLAKAT TYLKO DLA PRENUMERATORÓW

Prenumerata

Zamów prenumeratę
Zadzwoń do nas
tel.: 22 257 84 22
fax.: 22 257 84 00
lub napisz
prenumerata@avt.pl