TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
Reklama

Strefa Magazynu Na tablety e-PrenumerataZaprenumerujKup e-WydanieKup bieżący numer

Grudzień 2015
Perkusisty

KupPKupEZobacz

John Tempesta - wywiad

Zespoły takie, jak White Zombie, Testament, Exodus mogą sugerować, że mamy do czynienia z galernikiem pozbawionym finezji. Nic bardziej mylnego.

strona 16

Czesław Bartkowski - wywiad

Zaprezentujemy człowieka spełnionego i na co dzień spełniającego się, szczęśliwego, zadowolonego z życia. Nauczyciela pełnego pasji i zaangażowania. Rewelacyjnego perkusistę.

strona 24

Ślimak - wywiad

Perkusyjny filar Acid Drinkers pojawi się wkrótce na klubowych deskach w kolejnej muzycznej formacji. Nie chodzi tu jednak o Flapjack, tylko o zupełnie nowy autorski projekt, jakim jest SIQ.

strona 36

PDP Black Wax i Concept Metal - test

Marka PDP jest bardzo ciekawym graczem na naszym rynku. Przyczajona gdzieś w cieniu swojego wielkiego brata DW potrafi kąsać coraz to ciekawszymi produktami.

strona 76

Gretsch Catalina Club - Rock - test

Jedna z najbardziej zasłużonych firm perkusyjnych w historii doskonale wie, że żyjemy w czasach, gdzie bazowanie jedynie na zasługach nie jest dobrym kierunkiem w rozwoju firmy. Czy niniejsza Catalina spełnia oczekiwania?

strona 78

KreAktywnie - Metrum 4/4

W pierwszym odcinku nowej serii lekcji z Piotrem Pniakiem zapoznamy się z szesnastkowym rytmem, utrzymanym w metrum 4/4.

strona 66

PLAKAT TYLKO DLA PRENUMERATORÓW

Prenumerata

Zamów prenumeratę
Zadzwoń do nas
tel.: 22 257 84 22
fax.: 22 257 84 00
lub napisz
prenumerata@avt.pl