TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
Reklama

Strefa Magazynu Na tablety e-PrenumerataZaprenumerujKup e-WydanieKup bieżący numer

Maj 2016
Perkusisty

KupPKupEZobacz

Andrzej Dąbrowski - wywiad

Przytrafił się w naszej specyficznej rzeczywistości człowiek, który jednocześnie gra na światowym poziomie na bębnach, znakomicie śpiewa, rewelacyjnie fotografuje i zdobywa punkty na wicemistrzostwo kraju w rajdach samochodowych.

strona 26

Paul Mazurkiewicz - wywiad

Korzystając z wizyty Cannibal Corpse w Polsce spotkaliśmy się z Paulem, by porozmawiać o jego korzeniach, sprzęcie i sensie tworzenia tak bezkompromisowej muzyki.

strona 48

Perkusiści - Wokaliści

Na przestrzeni lat, wielu perkusistów kusiło złapanie za mikrofon i zaśpiewanie piosenki. Jednym to wychodziło lepiej, innym gorzej, jest też parę postaci, które przeszły do historii. Oto mały subiektywny ranking takich "wybryków".

strona 16

Paiste Artist Inspirations 2016 - test

Firma Paiste ma w swoim katalogu bardzo ciekawą formułę. Są to talerze różnych serii, których wspólną cechą jest to, że powstały w wyniku inspiracji artystów z rodziny. W tym roku pojawiły się aż 4 takie talerze.

strona 70

LP Raw Series Percussion - test

W zeszłym roku czołowy producent instrumentów perkusyjnych, firma Latin Percussion, zaprezentowała bardzo atrakcyjny wizualnie zestaw perkusjonaliów przeznaczonych np. do ulicznej gry. Jak to wygląda w praktyce?

strona 72

Drumset Academy - Duszki-Pierwszy Wariant

Co miesiąc, w serii artykułów, będziemy przedstawiać kolejne warianty grania duszków. Opanowanie każdego z nich da wam ogromną swobodę w kształtowaniu rozwiniętych dynamicznie rytmów.

strona 58

PLAKAT TYLKO DLA PRENUMERATORÓW

Prenumerata

Zamów prenumeratę
Zadzwoń do nas
tel.: 22 257 84 22
fax.: 22 257 84 00
lub napisz
prenumerata@avt.pl