TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
Reklama

Strefa Magazynu Na tablety e-PrenumerataZaprenumerujKup e-WydanieKup bieżący numer

Czerwiec 2016
Perkusisty

KupPKupEZobacz

Dennis Bryon - wywiad

Z pewnością niejedna osoba zastanawiała się nad bębniarzami, którzy niemal anonimowo grali groove do wielkich hitów legendarnych artystów. Dennis Bryon jest właśnie jednym z takich perkusistów, to on nadawał rytm pod krok panów z Bee Gees!

strona 38

Dariusz Piskorz - wywiad

I jak tu podejść do opisywania osoby naszego gościa? Perkusista zespołu Papa D jest (nie)typowym "człowiekiem renesansu". Szczerze mówiąc, nie jesteśmy pewni, czy udało nam się chociaż trochę zaznaczyć sylwetkę tego niesamowicie ciekawego muzyka.

strona 44

Osobowości Polskiego Rynku Perkusyjnego

Pokusiliśmy się o interesujące podsumowanie i postanowiliśmy wskazać z imienia i nazwiska osoby, które wywierają największy wpływ na kształt polskiego rynku perkusyjnego...

strona 18

DW Drums Cherry/Mahogany - test

Słynny DW Collectors, bębny uznawane za jedne z najlepszych na świecie bez podziału na kategorie - tym razem z korpusami, zbudowanymi z połączenia drewna wiśniowego i mahoniowego.

strona 70

Zildjian S-Family - test

Zildjian - jak zawsze - nie ogląda się na innych i sam wyznacza kierunki, w jakich podąża rynek perkusyjnych blach. Czy po nowym projekcie S-Family inni producenci rzucą się w tę stronę? Sprawdźmy kilku przedstawicieli serii, by wiedzieć, z czym mamy do czynienia.

strona 74

Bębny-pod prąd - Mariusz Mocarski - Moduł TM2

Startujemy z nowym cyklem video lekcji, poświęconych wszelkim zagadnieniom, związanym z tematem perkusji elektronicznych i hybrydowych!

strona 56

PLAKAT TYLKO DLA PRENUMERATORÓW

Prenumerata

Zamów prenumeratę
Zadzwoń do nas
tel.: 22 257 84 22
fax.: 22 257 84 00
lub napisz
prenumerata@avt.pl