TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
Reklama

Strefa Magazynu Na tablety e-PrenumerataZaprenumerujKup e-WydanieKup bieżący numer

Listopad 2016
Perkusisty

KupPKupEZobacz

Michael Schack - wywiad

To już prawie ćwierć wieku, jak mocno zakręcony Belg współpracuje z największym producentem perkusji elektronicznych na świecie.

strona 36

Gerald Heyward - wywiad

To bez wątpienia postać, którą każdy - ceniący gospelowe granie - perkusista pragnie zobaczyć na żywo. W świecie R&B to wciąż jeden z najbardziej znanych i pożądanych artystów, przez wielu uważany za ojca chrzestnego gospelowego grania.

strona 42

Porady i Podpowiedzi cz. 1

Przedstawiamy kilka wypowiedzi uznanych i doświadczonych muzyków, które dotyczą różnych zagadnień ze świata perkusji. Liczymy, że każdy znajdzie dla siebie chociaż jedną ciekawą podpowiedź lub poradę.

strona 26

DW Collector’s Pure Cherry - test

Zestawy nazywane potocznie kompaktowymi przyjęły się bardzo dobrze na rynku perkusyjnym. Każda licząca się duża marka ma w swojej ofercie jakiś mały "kieszonkowy" zestawik. Nie inaczej jest z samurajami z Sakae.

strona 68

Zildjian Low Volume L80

Po pojawieniu się kilka lat temu serii Gen16 pewne było, że niedługo zobaczymy różnego rodzaju pochodne blaszki, które mają uchronić nas przed gniewem sąsiadów nieczułych na perkusyjny trel.

strona 76

Zagraj to - Slayer

Dave Lombardo uznawany jest za pioniera i ojca chrzestnego obłędnego tempa na podwójnych stopach. Seasons In The Abyss pokazuje nieco mniej rozpędzoną naturę bębniarza.

strona 66

PLAKAT TYLKO DLA PRENUMERATORÓW

Prenumerata

Zamów prenumeratę
Zadzwoń do nas
tel.: 22 257 84 22
fax.: 22 257 84 00
lub napisz
prenumerata@avt.pl