TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
Reklama

Strefa Magazynu Na tablety e-PrenumerataZaprenumerujKup e-WydanieKup bieżący numer

Marzec/Kwiecień 2010
Perkusisty

KupPKupEZobacz

Robert Ligiewicz - raport

Poruszmy wszystkie tematy, nawet te, które mogą zaboleć, tutaj perkusiści mają głos! Dziś w raporcie perkusista jednej z najbardziej uznanych polskich formacji.

strona 30

Dave Lombardo - wywiad

Josh Homme (Kyuss, Queens of the Stone Age) powiedział kiedyś: "Najlepszym bębniarzem na świecie jest Dave Grohl oprócz Dave?a Lombardo ze Slayera!" Ciekawe? Przed Wami pierwsza część spotkania z legendarnym perkusistą z najwyższej thrashmetalowej półki.

strona 14

Sabian AAX - test

Nowoczesne i jasne. Te dwie właściwości jako główne widnieją w katalogu firmy Sabian, gdy otworzymy na stronie z talerzami AAX. Przyjrzyjmy się zatem talerzom o ciekawej nazwie "X-plosion", która to zapowiada, jaki jest charakter i przeznaczenie talerzy.

strona 90

Ddrum Triggers- test

Polski dystrybutor FX-music podesłał nam kolejny produkt firmy ddrum. Nie były to - tym razem - beczki, mimo, że ostatnio nasz bohater z okładki dołączył do grona perkusistów firmy.

strona 96

Dixon Chris Brady - test

Mamy przed sobą bardzo ciekawy produkt firmy Dixon. Werble sygnowane nazwiskiem uznanego konstruktora bębnów Chrisa Brady. Co powstało z tak ciekawego miksu? Warto sprawdzić.

strona 92

Tomek Łosowski - warsztaty

Dziewiąta część warsztatów perkusyjnych, prowadzonych przez Tomka Łosowskiego.

strona 46

PLAKAT TYLKO DLA PRENUMERATORÓW

Prenumerata

Zamów prenumeratę
Zadzwoń do nas
tel.: 22 257 84 22
fax.: 22 257 84 00
lub napisz
prenumerata@avt.pl