TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
Reklama

Strefa Magazynu Na tablety e-PrenumerataZaprenumerujKup e-WydanieKup bieżący numer

Maj/Czerwiec 2010
Perkusisty

KupPKupEZobacz

Kuba Jabłoński - raport

Perkusista, będący jedną z najbardziej solidnych "firm" na scenie polskiej scenie muzycznej, bębniarz Lady Pank i Freedom.

strona 26

Christoph Schneider - wywiad

Rammstein to zespół, który cały czas budzi duże kontrowersje. Jedni nie trawią tego topornego stylu opartego na niemieckiej mowie, inni znów ubóstwiają cały koncept, charakter i niepodważalną siłę kapeli. Jedno jest pewne - panowie mają swój własny styl rozpoznawalny na kilometr.

strona 14

Paiste Twenty - test

Firma Paiste odświeżyła listę modeli w każdej serii swoich talerzy, Dzięki firmie Gewa Polska mogliśmy dokładniej przyjrzeć się serii Twenty i sprawdzić, co też ma do zaoferowania.

strona 76

Istanbul Agop- Xist - test

Nie tak dawno na polskim rynku zagościła nowa propozycja tureckiego producenta talerzy Istanbul Agop- Xist. Seria ta kierowana jest przede wszystkim do perkusistów z mniej zasobnym portfelem, zarówno profesjonalnych, jak i troszkę mniej zaawansowanych.

strona 80

Werble Bertrand - test

Mamy przyjemność zaprezentować Wam kolejnego polskiego producenta sprzętu perkusyjnego. Szczecińska firma Bertrand wysłała do naszej redakcji cztery werble - Maple Deep, Birch Sharp, Mahogny Sharp oraz MJ Signature Effect Snare.

strona 84

Tomek Łosowski - warsztaty

Dziesiąta część warsztatów perkusyjnych, prowadzonych przez Tomka Łosowskiego.

strona 51

PLAKAT TYLKO DLA PRENUMERATORÓW

Prenumerata

Zamów prenumeratę
Zadzwoń do nas
tel.: 22 257 84 22
fax.: 22 257 84 00
lub napisz
prenumerata@avt.pl