TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
Reklama

Strefa Magazynu Na tablety e-PrenumerataZaprenumerujKup e-WydanieKup bieżący numer

Lipiec/Sierpień 2010
Perkusisty

KupPKupEZobacz

Daray - raport

Darek Brzozowski czyli Daray to kolejny polski perkusista, którego nazwisko zawsze z dumą wymawiam podczas spotkań z zagranicznymi kolegami. Osiągnął duży sukces, kładąc sumiennie i z pasją blasty w kapelach, które nie bardzo są kojarzone z występami z okazji świąt kościelnych.

strona 30

Mike Terrana - wywiad

Mike Terrana to perkusista piekielnie rozpoznawalny. Precyzja gry, dynamika i wielka żywiołowość, która czasami mylnie buduje wizerunek niszczyciela zestawów, ponieważ Mike to muzyk przez duże "M".

strona 12

Ludwig Epic - test

Zestaw półprofesjonalnych beczek od legendarnej firmy Ludwig, która niedawno obchodziła setną rocznicę urodzin. Z racji, że są to bębny klonowo-brzozowe, warto przyjrzeć się dokładnie co mogą nam zaoferować.

strona 80

Korg Wavedrum - test

Czyżby nowa era w konstrukcji padów perkusyjnych? Piotrek Pniak dokładnie okłada sprzęt garściami i wszelkimi perkusyjnymi pałeczkami celem przetestowania wszystkich możliwości małego i niepozornego pudełka.

strona 92

Tama 1st Chair - test

Temat wygody i komfortu jest często bagatelizowany przez wielu perkusistów. W niniejszej prezentacji rozsiadamy się szeroko na sztandarowym modelu stołka tej jakże popularnej i uznanej firmy.

strona 90

Tomek Łosowski - warsztaty

Jedenasta część warsztatów perkusyjnych, prowadzonych przez Tomka Łosowskiego.

strona 55

PLAKAT TYLKO DLA PRENUMERATORÓW

Prenumerata

Zamów prenumeratę
Zadzwoń do nas
tel.: 22 257 84 22
fax.: 22 257 84 00
lub napisz
prenumerata@avt.pl