TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
Reklama

Strefa Magazynu Na tablety e-PrenumerataZaprenumerujKup e-WydanieKup bieżący numer

Listopad/Grudzień 2010
Perkusisty

KupPKupEZobacz

Cezary Konrad - Raport

Poruszmy wszystkie tematy, nawet te, które mogą zaboleć, tutaj perkusiści mają głos! Bohater niniejszego numeru to kolejny muzyk, z którego możemy być dumni na całym muzycznym świecie. Brzmienie, styl i feeling.

strona 32

Dominic Howard - wywiad

Muse należy do grona najlepszych brytyjskich zespołów rockowych ostatniej dekady. Dom Howard opowiada nam, że pozostają tak samo ambitni, jak zawsze...Muse należy do grona najlepszych brytyjskich zespołów rockowych ostatniej dekady. Dom Howard opowiada nam, że pozostają tak samo ambitni, jak zawsze...

strona 16

Tama Starphonic - test

Laureat nagrody m.i.p.a. targów Musik Messe. Przedstawiamy jeden z modeli nowych werbli Tama w wersji klonowej. Wykończenie i jakoś materiałów robi piorunujące wrażenie. Czy podobne wrażenie przyniesie test dźwiękowy?

strona 74

Zildjian - test

Tomek Łosowski w kolejnej odsłonie. Tym razem jego muzyczne podróże zaprowadziły go do świata ride?ów K legendarnej firmy. Jak zwykle pełen dylematów na temat wyboru "tego idealnego", Tomasz sprawdza kolejne modele i ocenia ich walory brzmieniowe i estetyczne.

strona 76

Anatolian - test

Kolejna odsłona tureckich talerzy. Tym razem bierzemy na tapetę, a raczej na statywy cztery ride?y. Z zadaniem tym zmierzył się Łukasz Chmieliński, który od kilkunastu dni nic nie je, tylko porównuje modele. Z jego wnioskami możecie się zapoznać czytając prezentację.

strona 80

Tomek Łosowski - warsztaty

Trzynasta część warsztatów perkusyjnych, prowadzonych przez Tomka Łosowskiego - "Grółf"

strona 52

PLAKAT TYLKO DLA PRENUMERATORÓW

Prenumerata

Zamów prenumeratę
Zadzwoń do nas
tel.: 22 257 84 22
fax.: 22 257 84 00
lub napisz
prenumerata@avt.pl