TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
Reklama

Strefa Magazynu Na tablety e-PrenumerataZaprenumerujKup e-WydanieKup bieżący numer

Styczeń/Luty 2011
Perkusisty

KupPKupEZobacz

Piotr Kozieradzki - Raport

Poruszmy wszystkie tematy, nawet te, które mogą zaboleć, tutaj perkusiści mają głos! Perkusista, który przez długi czas młócił death metal, by ostatecznie stworzyć najbardziej znany polski zespół rocka progresywnego.

strona 30

Simon Phillips - wywiad

Łatwiej chyba wymienić zespoły w których nie grał. Regularny bębniarz Toto od śmierci Jeffa Porcaro, muzyk sesyjny, producent. Przede wszystkim to kopalnia wiedzy na temat tego, co na rynku muzycznym było i jest, może za wyjątkiem znajomości nowinek technicznych, ale trudno wymagać, by takiej klasy bębniarz znał najbardziej zapyziałe modele statywów i blach.

strona 20

DW Collectors - test

Trzy zestawy serii DW Collectors. Od razu powiedzieć trzeba, że jeżeli naprawdę poważnie myślicie o grze na bębnach - czy to dla swojej przyjemności, czy tym bardziej w kontekście profesjonalnej sceny to nazwa prezentowanego sprzętu powinna widnieć na Waszej liście dużymi literami.

strona 72

Balbex - test

Na naszym rynku pojawiła się interesująca marka pałek, której fabryka znajduje się za naszą południową granicą. Firma Balidrum podesłała nam sporej wielkości paczkę zapchaną różnorodnymi modelami pałek celem dokładniejszego przyjrzenia się tej czeskiej produkcji.

strona 80

Bertrand Sharp Signature- test

Jeszcze parę miesięcy temu mieliśmy okazję dzielić wrażenia z testów werbli rodzimej produkcji, jednak nasz krajowy producent nie próżnuje, oferując stale to nowe produkty, tym razem pełny drumset. W tym numerze test tego zestawu.

strona 80

Tomek Łosowski - warsztaty

Kolejna część warsztatów perkusyjnych, prowadzonych przez Tomka Łosowskiego - tym razem odcinek z serii groove: "Groove'y level wyżej"

strona 56

PLAKAT TYLKO DLA PRENUMERATORÓW

Prenumerata

Zamów prenumeratę
Zadzwoń do nas
tel.: 22 257 84 22
fax.: 22 257 84 00
lub napisz
prenumerata@avt.pl