TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
Reklama

Strefa Magazynu Na tablety e-PrenumerataZaprenumerujKup e-WydanieKup bieżący numer

Marzec/Kwiecień 2011
Perkusisty

KupPKupEZobacz

NAMM Show 2011 - Relacja

Początek roku - wszyscy producenci, dystrybutorzy i spore grono muzyków bacznie przyglądają się targom w Anaheim. Biznes instrumentów muzycznych zatoczył koło i przyszedł czas na kolejny zestaw nowości.

strona 37

Thomas Lang & Benny Greb - wywiad

Thomas Lang podniósł poprzeczkę perkusistom na całym świecie swoimi DVD: Creative Control oraz Creative Coordination And Advanced Foot Technique. Jego występy solo są olśniewające.

strona 12

DW Jazz Series - test

W ostatnim numerze mieliśmy przyjemność zaprezentować Wam trzy zestawy fi rmy DW serii Collectors. Tym razem przedstawiamy DW w odsłonie zdecydowanie jazzowej, wszakże to? DW Jazz.

strona 80

 

 

Meinl Classics Custom - test

Ostatnia dekada to dla niemieckiego producenta talerzy pasmo sukcesów. Złożyło się na to wiele czynników. Podstawowe to przede wszystkim bardzo szeroki asortyment, nowatorskie rozwiązania brzmieniowe i technologiczne, śmiałość do eksperymentów i świetny marketing oparty na endorserach ze światowej czołówki.

strona 82

Pearl E-Pro Live - test

Pearl ostatnimi czasy każdą większą nowość wprowadza z wielkim hukiem. Tak było w przypadku Demona, tak też jest i w przypadku E-Pro Live. Zestaw zdobył między innymi nagrodę za najciekawszy sprzęt targów NAMM 2010, gdzie prezentowany był w interesujący sposób przez Raymonda Massey.

strona 86

Tomek Łosowski - warsztaty

Kolejna część warsztatów perkusyjnych, prowadzonych przez Tomka Łosowskiego - tym razem odcinek "Rytmy nieparzyste"

strona 62
 

 

PLAKAT TYLKO DLA PRENUMERATORÓW

Prenumerata

Zamów prenumeratę
Zadzwoń do nas
tel.: 22 257 84 22
fax.: 22 257 84 00
lub napisz
prenumerata@avt.pl