TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
Reklama

Nauka

Analiza stylu - Janusz Stefański

"Cudze chwalicie, swego nie znacie. Sami nie wiecie, co posiadacie."

Czytaj dalej

Analiza Stylu - Jeff Porcaro (Toto)

Jeśli myśli się o muzykalności, rytmie, groovie, precyzji wykonania i ogromnych emocjach, wszystko to musi nam się kojarzyć z dziełem muzycznym o rozległych fakturach nutowych. Jednak historia muzyki udowadnia, że myśl muzyczna, brzmienie, sobowość  i przejrzysty przekaz potrafi ą pobudzić intelekt, wrażliwość i wewnętrzne przeżycia.

Czytaj dalej

Analiza stylu: Abe Cunningham (Deftones)

Kalifornijski Deftones wypłynął na fali popularności gatunku zwanego nu-metalem, jednak przypięcie im łatki zespołu mieszczącego się tylko w tym nurcie jest z pewnością dla niego krzywdzące. W swej twórczości zespół z płyty na płytę starał się przekraczać muzyczne granice, osiągając własny rozpoznawalny styl.

Czytaj dalej

Analiza stylu: Mike Bordin (Faith No More)

Mike Bordin to niezwykle charyzmatyczny i rozpoznawalny perkusista, znany głównie ze współpracy z zespołem Faith No More. Jak gra na bębnach? Przeanalizuj z nami jego styl.

Czytaj dalej

Analiza stylu: Mike Portnoy (Dream Theater)

Dream Theater to dziś prawdziwa instytucja, chyba najpopularniejsza grupa szeroko rozumianego nurtu progresywnego metalu i rocka, odpowiedzialna za kolejną falę popularności tego typu grania. Zespół aktywnie działa już od ponad dwóch dekad, systematycznie racząc fanów kolejnymi wydawnictwami. Dream Theater posiada na koncie  już 11 albumów studyjnych, a także liczne wydawnictwa live, DVD oraz szkółki i nagrania instruktażowe.

Czytaj dalej
Reklama