TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
powrót do listy Testy sprzętu

Roland TD-1KPX

Czyżby seria bębnów Roland TD-1 została powiększona o nowy model? A może tu chodzi o coś wspólnego z zestawem TD-4KP?

Tym razem naszą prezentację zrobimy w nieco inny sposób. Gościliśmy już na naszych łamach zestaw TD-1 i TD-1KV (Perkusista 10/2014, test dostępny TUTAJ), a także TD-4KP (4/13 - test TUTAJ), więc żeby nie powtarzać wielu dość nudnych punktów, TD-1KPX przedstawimy jedynie w formie filmu. Więcej na ten temat powie nasz specjalista od bębnów elektronicznych Mariusz Mocarski, który od razu rozwieje nieco wątpliwości:

"Najczęstsze pytanie, jakie pada od perkusistów zainteresowanych zestawem elektronicznym w klasie szkolno-półprofesjonalnej, to: "Czy są tam pady siateczkowe?". Kolejne wątpliwości młodych adeptów (bądź ich rodziców) to: "Czy moje granie będzie przeszkadzało sąsiadom?" i "Czy zestaw będzie zajmował dużo miejsca, bo chciałbym go trzymać i na nim ćwiczyć w moim pokoju?". Nierzadko też uczniowie nie mają stałych nauczycieli i nie wiedzą, jak zabrać się do efektywnego ćwiczenia z różnymi podziałami rytmicznymi, podkładami muzycznymi czy nagrywaniem własnej gry. Od niedawna wszystkim tym osobom odpowiadam w ten sam sposób: Przetestujcie nowy, kompaktowy zestaw Roland TD-1KPX!

Mimo, że seria TD-1 otwiera aktualną listę modułów V-Drums, to w tej konfiguracji padów tworzy zestaw kompletny, bez wątpienia mogący namieszać wśród konkurencji w klasie średniej zestawów elektronicznych. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o tym zestawie, a także posłuchać jego brzmień i zapoznać się z jego możliwościami, obejrzyjcie proszę moje video, które znajdziecie w dziale multimedialnych dodatków do tego numeru. Miłego oglądania!".


You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video


Test ukazał się w numerze grudzień 2016Galeria

Pozostałe

DW Drums Pure Purpleheart

Rodzaj sprzętu:
Producent:

Dream Dark Matter

Rodzaj sprzętu:
Producent:

Roland TD-50KV

Rodzaj sprzętu:
Producent:

Aquarian Performance II

Rodzaj sprzętu:
Producent:

Talerze Meinl Pure Alloy

Rodzaj sprzętu:
Producent:

DW Collector’s 45th Anniversary

Rodzaj sprzętu:
Producent:

Impression Cymbals

Rodzaj sprzętu:
Producent:

Meinl Classics Custom Trash Stacks

Rodzaj sprzętu:
Producent:
Zobacz wszystkie