TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
Reklama

pokaż wszystkieTesty sprzętu

Pokaż listy: marka rodzaj sprzętu
Rodzaj sprzętu: Werble

Werbel Pearl Dennis Chambers

W związku z wizytą legendarnego muzyka w Polsce, firma Silesia Music Center, która jest oficjalnym dystrybutorem marki Pearl w Polsce, postanowiła zrobić nam przyjemność, podsyłając do prezentacji sygnaturę werbla Dennisa Chambersa.

Rodzaj sprzętu: Werble Czytaj dalej

Werble PDP

Produkty PDP wielokrotnie gościły już na naszych stronach. Wiemy zatem, że ten młodszy brat Drum Workshop, stawia przede wszystkim na profesjonalne rozwiązania w umiarkowanych cenach. Rodzaj sprzętu: Werble Czytaj dalej

DC California klon

W ostatnim numerze sprawdzaliśmy, jak brzmi zestaw bębnów DC California.  Dziś przedstawimy Wam werbel tej firmy, dostarczony przez dystrybutora LS Drums. Rodzaj sprzętu: Werble Czytaj dalej

DW Vintage Brass Knurled

Werble DW wielokrotnie gościły na naszych łamach. Osobiście mieliśmy przyjemność drobiazgowo przebadać werbel z klonowym korpusem, jak i hybrydową konstrukcję - połączenie drewna i metalu. Rodzaj sprzętu: Werble Czytaj dalej

DrumCraft Series 8 Cymbal Bronze

Rynek instrumentów muzycznych rządzi się swoimi marketingowymi zasadami. Jedną z nich jest obecność, u prawie każdego producenta sprzętu, produktów ekskluzywnych, limitowanych, o ograniczonym nakładzie, najlepiej stworzonych we współpracy z autorytetem w innej dziedzinie. Rodzaj sprzętu: Werble Czytaj dalej

DDrum Dios Elite i Carmine Appice

Tym razem wpadły nam w ręce dwa werble amerykańskiej firmy DDrum. Firma jest mi znana od lat, przede wszystkim z legendarnych triggerów i bębnów, które łączyły w sobie elementy zestawu elektronicznego (trigger) z zestawem akustycznym (naturalny naciąg). Osobiście nigdy nie posiadłem takiego DDrum?a.

Rodzaj sprzętu: Werble Czytaj dalej

Tama Starphonic Maple

W połowie zeszłego roku Tama zaprezentowała serię nowych werbli o nazwie Starphonic. Tym samym wzbogaciła ona półkę ekskluzywnych werbli, gdzie znajdują się m.in. modele linii Warlord, którą mieliśmy już okazję prezentować na łamach "Perkusisty".

Rodzaj sprzętu: Werble Czytaj dalej

Tama Metalworks

Werble Tama pojawiały się już na łamach rubryki testów Perkusisty (patrz: nr 2 styczeń/luty 2009). Były to werble z serii Warlord, które zrobiły na nas piorunujące wrażenie zarówno brzmieniowo, jak i wizualnie. Są to jednak produkty z wyższej półki cenowej.

Rodzaj sprzętu: Werble Czytaj dalej

Werble Bertrand

Mamy przyjemność zaprezentować Wam kolejnego polskiego producenta sprzętu perkusyjnego. Szczecińska firma Bertrand wysłała do naszej redakcji cztery werble - Maple Deep, Birch Sharp, Mahogny Sharp oraz MJ Signature Effect Snare.

Rodzaj sprzętu: Werble Czytaj dalej

Werble Craviotto

Moim zdaniem werbel to jeden z najważniejszych instrumentów perkusyjnych w najróżniejszych stylistykach muzycznych. Jako element zestawu perkusyjnego współpracuje z bębnem basowym nadając rytmowi magii. Werble wychodzące spod ręki Johnny?ego Craviotto stanowią bardzo osobny i bardzo ciekawy rozdział w historii nowoczesnej perkusji.

Rodzaj sprzętu: Werble Czytaj dalej