Maciek Gólyźniak - bohater lutowego numeru Perkusista PRZEJRZYJ I ZAMÓW >>Ulubiony kiosk
powrót do listy Wydarzenia

Wisdom In Chains w Szczecinie

Dodano: 08.11.2011

Agencja koncertowa Cubyo Soundpromotion zaprasza na drugą edycję koncertów organizowanych pod szyldem Earthquake.

Tym razem organizatorzy skupiają się na muzyce hardcore, dlatego też w ramach koncertu w Szczecińskim Domu Kultury Słowianin już 12 grudnia zobaczymy Amerykanów z Wisdom In Chains, Portugalczyków z Devil In Me oraz naszą krajową reprezentację - Downhill, 10Fold i Dead Pony.

Ceny biletów:

36 zł (przedsprzedaż),
44 zł (w dniu koncertu).

Do nabycia w studiu tatuażu Gonzo oraz w DK Słowianin. Rezerwacja telefoniczna pod numerem : + 48 600 066 979

Magazyn Perkusista jest patronem wydarzenia.

Wisdom In Chains
(Hard Core, USA) - kapela założona na początku 2003 roku na bazie współpracy pomiędzy muzykami z Ameryki i Europy.  Po wielu problemach ze znalezieniem członków ustabilizował się skład który gra do dziś. Wisdom In Chains na koncie ma 4 albumy i setki zagranych koncert ów oraz festiwali. Są ikoną sceny hard core / punk, a ich koncerty przeszły do legendy jako jedne z najbardziej żywiołowych. W Szczecinie będzie można ich zobaczyć na jednym z dwóch koncertów w Polsce,  w krótkiej tylko 2 tygodniowej trasie po Europie.
http://www.myspace.com/wisdominchains

Devil in Me (Hard Core, POR) - jest jedną z najbardziej znanych kapel europejskiej sceny hard core. Powstała w 2005 r. w Lizbonie w Portugalii  i od samego początku gra w pięcioosobowy niezmienionym składzie. W ciągu 6 lat zespół nagrał 3 płyty (Born To Lose, Brothers In Arms, The End) i DVD (Live Fast, Die Young). Devil in Me tworzy oryginalną mieszanką dźwięków, które zgrabnie łączą  przebojowy punk rock z break-neck hardcore. "Mieszanka" ta została  szczególnie dobrze przyjęta przez krytyków głównego nurtu, a zespół i teledysk  "Brothers In Arms" osiągnął 4 miejsce na liście  MTV Hits wśród marek takich jak Eminem, 30 Seconds To Mars itp. Do Szczecina przyjeżdżają jako suport promując swój ostatni album z 2011 roku.
http://www.myspace.com/devilinmeband

Downhill (Metal / Hard Core, PL) - zespół z sąsiedniego Stargardu Szczecińskiego. Istnieją od 5 lat. Po dłużej ciszy spowodowanej nagrywaniem nowego albumu wracają na scenę. Na koncercie w Szczecinie zaprezentują nowy materiał , który ujrzy światło dzienne w połowie listopada. Ciężkie riffy wraz z interesującym wokalem na pewno wprowadzą publiczność w dobrą zabawę.
http://www.myspace.com/downhillpl

Dead Pony (Death Punk, PL) - to punk rock, a raczej death punk jakiego się w naszym kraju nie spotyka. Wzorują się przede wszystkim na skandynawskiej scenie, a ich koncerty to połączenie kabaretu z prawdziwym piekłem na ziemi. Ciężki gitarowy łomot, rock?n?rollowa energia, dżinsowe kurtki, perwersja w tekstach. Zdecydowanie nie chciałbyś, aby twoja córka poznała tych gości. Grają razem od grudnia 2007 i pochodzą z naszego miasta. Po małej zmianie składu wymienili też część repertuaru i są teraz brzydsi oraz groźniejsi niż kiedykolwiek wcześniej.
http://www.myspace.com/ponyisdead

10 Fold (Hard Core, PL) - zespół z Poznania. Istnieją od paru lat na scenie hard core. Wśród członków znajdziemy między innymi ludzi z Faust Again. Zespół jest w trakcie nagrań na swój pierwszy krążek. Ich dorobek koncertowy jest również okazały. 10 Fold grało z takimi sławami jak Deez Nuts, Death Before Dishonour, First Blood oraz Sworn Enemy. Styl 10 Fold można określić jako ciężki hard core. Na koncercie zagrają numery z płyty nagrywanej dla wytwórni Spook Records
http://www.myspace.com/10foldhc


« poprzednia następna »


Pozostałe

Remo Artbeat Artist Collection

Dodano: 17.02.2017

Remo Artbeat Artist Collection to nowa linia naciągów i instrumentów firmy Remo ozdobionych unikalnymi grafikami, za które - w pierwszej odsłonie serii - odpowiada Jose Pasillas.

czytaj dalej

Nowe werble Gretsch USA Signature

Dodano: 16.02.2017

Firma Gretsch zaprezentowała nowe werble z serii USA Signature firmowane przez Vinniego Colaiutę oraz Steve Ferrone'a.

czytaj dalej

Nowe blachy Meinl Artist Concept

Dodano: 15.02.2017

W nowej serii Meinl Artist Concept znalazły się talerze zaprojektowane wspólnie z artystami marki.

czytaj dalej

Gretsch Vinnie Colaiuta "Zappa" Kit

Dodano: 14.02.2017

Jedną z największych atrakcji minionych targów NAMM 2017 był odrestaurowany żółty zestaw Gretsch USA Custom z okresu gry Vinniego Colaiuty w zespole Franka Zappy.

czytaj dalej

Anika Nilles w rodzinie Tamy

Dodano: 14.02.2017

Popularna perkusistka Anika Nilles dołączyła do grona endorserów firmy Tama.

czytaj dalej
Zobacz wszystkie
Reklama