TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
powrót do listy Wydarzenia

Regulamin konkursów Magazynu Perkusista

Dodano: 22.05.2013


1.Organizatorem Konkursu jest firma AVT-Korporacja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszczynowej 11, zwana dalej Organizatorem.

2. Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w terminie określonym w treści ogłoszenia o Konkursie, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.

3. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby fizyczne, stale zamieszkujące na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, zwane dalej Uczestnikami.

4. Konkurs ogłaszany jest na stronie internetowej www.magazynperkusista.pl lub na portalu: www.facebook.com/MagazynPerkusista.

5. By wziąć udział w Konkursie, należy w określonym w warunkach konkursu terminie przesłać na podany adres mailowy odpowiedź na pytanie konkursowe wraz z pełnym imieniem i nazwiskiem.

6. W przypadku określonym w treści ogłoszenia o Konkursie, warunkiem wzięcia udziału w Konkursie będzie przesłanie dodatkowo adresu zamieszkania Uczestnika.

7. Zgłoszenia konkursowe, niespełniające warunków regulaminu, nie będą brały udziału w Konkursie.

8. Spośród zgodnych z regulaminem zgłoszeń konkursowych, nadesłanych przez Uczestników, Organizator wybiera i nagradza określoną w warunkach Konkursu liczbę uczestników.

9. Nagrody określone są w treści ogłoszenia o Konkursie.

10. Imiona i nazwiska laureatów Konkursu zostaną ogłoszone przez Organizatora na stronie www.magazynperkusista.pl w terminie określonym w treści ogłoszenia o Konkursie.

11. Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację ich danych osobowych w związku z ogłoszeniem wyników Konkursu. O przyznaniu nagród Organizator zawiadamia laureatów emailem.

12. Nagrody w Konkursie objęte są zwolnieniem od opodatkowania zryczałtowanym podatkiem dochodowym na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jednolity: Dz. U. 2000 r., Nr 14, poz. 176, ze zm.).

13. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny ani inne nagrody rzeczowe.

14. Nagrody w Konkursie nie podlegają przekazaniu ani odstąpieniu na rzecz innych osób.

15. Dokonując zgłoszenia konkursowego, Uczestnik potwierdza, że spełnia całokształt warunków udziału w Konkursie oraz akceptuje wszystkie zasady Konkursu, określone w regulaminie.
« poprzednia następna »


Pozostałe

Legend Of The Seagullmen debiutuje

Dodano: 12.12.2017

Zespół Legend Of The Seagullmen, w składzie którego występuje perkusista Tool, Danny Carey zapowiedział na luty 2018 r. premierę swojego debiutanckiego albumu.

czytaj dalej

Maciek Gołyźniak wykładowcą

Dodano: 08.12.2017

Maciek Gołyźniak poprowadzi wykład "Biznesowa sfera pracy muzyka" w ramach programu Akademii Menedżerów Muzycznych.

czytaj dalej

Anglicy wyróżniają

Dodano: 07.12.2017

Jeden z najlepszych magazynów branżowych na świecie, brytyjski Rhythm (z którym współpracujemy) ogłosił wyniki podsumowujące rok 2017.

czytaj dalej

Sons Of Apollo na Prog In Park II

Dodano: 06.12.2017

Prog-metalowa supergrupa Sons Of Apollo z Mike Portnoy'em w składzie oraz Ihsahn to pierwsze gwiazdy drugiej edycji Prog In Park II, która odbędzie się 18 sierpnia 2018 roku.

czytaj dalej

Virgil Donati o pałkach Vater Assault

Dodano: 05.12.2017

Firma Vater opublikowała film, w którym Virgil Donati opowiada o sygnowanych pałkach Assault.

czytaj dalej
Zobacz wszystkie
Reklama