Dziś Święto Zmarłych. Dzień zadumy i pamięci o tych, którzy odeszli. Dzień, w którym wspominamy również wielkich perkusistów.
Święto Wszystkich Świętych, przypadające zawsze na pierwszy dzień listopada, to czas pamięci o zmarłych. Wspominając najbliższą rodzinę pamiętajmy także o wielkich perkusistach, którzy odeszli z tego świata.
Takich jak Krzysztof "Doc" Raczkowski (Vader), Witold "Vitek" Kiełtyka (Decapitated) i Andrzej "Szczota" Szymańczak (Closterkeller, Kult), czy John Bonham (Led Zeppelin), Keith Moon (The Who), Cozy Powell (Rainbow), Jeff Porcaro (Toto), Eric Carr (Kiss), Benny Benjamin (Funk Brothers), Randy Castillo (Ozzy Osbourne, Mötley Crüe), Buddy Miles (Jimi Hendrix), Brian Jones (The Rolling Stones), Dennis Wilson (The Beach Boys) i Buddy Rich.
Uczcijmy pamięć wielkich perkusistów słuchając ich muzyki - dzięki niej pozostaną wiecznie żywi.
Znamy już cały line-up Turbo Celebration, dwudniowego święta muzycznego z grupą Turbo jako gospodarzem, które odbędzie się w poznańskim klubie Blue Note 11 i 12 marca 2012 r.
Japońska Yamaha to firma, która już kilkadziesiąt lat temu zapewniła sobie stałe miejsce na rynku znakomitymi modelami używanymi przez wielu artystów. W tym roku producent ten postanowił odświeżyć oblicze dwóch sprawdzonych serii - Stage Custom Birch i Recording Custom.
Już dziś o godzinie 15 będziemy gościć w cyklicznym programie Antyradia o muzyce i muzykach - Kasprologii. Podczas tej audycji poznacie szczegóły konkursu, w którym do wygrania będzie splash 12" Alchemy serii Power X.