PRZEJRZYJ ONLINE WAKACYJNE WYDANIE Perkusista Zamów z przesyłką GRATIS >>Ulubiony kiosk
powrót do listy Wydarzenia

Regulamin konkursu T-Cymbals

Dodano: 01.07.2015


1.Organizatorami konkursu są magazyn Perkusista oraz firma Zibi reprezentująca firmę T-Cymbals.

2. Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w terminie określonym w treści ogłoszenia o Konkursie, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.

3. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby fizyczne, stale zamieszkujące na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

4. Magazyn Perkusista jest odpowiedzialny za przeprowadzenie i zapewnienie promocji Konkursu, poprzez udostępnienie czasopisma oraz strony www.magazynperkusista.pl i profilu Facebook www.facebook.com/MagazynPerkusista.

5. Podmiotem odpowiedzialnym za dostarczenie i wręczenie nagród jest firma T-Cymbals reprezentowana w Polsce przez firmę Zibi Polska.

6. Konkurs rozłożony jest na trzy części, opublikowane kolejno w numerach 5/15, 6/15 i 7-8/15 magazynu Perkusista. W każdej części Konkursu znajduje się inne zadanie konkursowe i jedynie wykonanie wszystkich trzech zadań kwalifikuje uczestnika do wzięcia udziału do walki o nagrodę główną.

7. Aby wziąć udział w Konkursie, należy wykonać - zgodnie z wytycznymi umieszczonymi w każdym odcinku - wszystkie trzy zadania i w określonym w warunkach konkursu terminie przesłać na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. odpowiedź wraz z pełnym imieniem i nazwiskiem. Odpowiedź musi zostać przesłana w jednym mailu zatytułowanym "Sygnatura".

8. Termin nadsyłania odpowiedzi upływa w dniu 31 sierpnia 2015 r.

9. Zgłoszenia konkursowe, niespełniające warunków regulaminu, nie będą brały udziału w Konkursie.

10. Nagrodą w Konkursie jest zestaw 5 talerzy (para hi-hat liczona jest jako 1) tureckiego producenta T-Cymbals.

11. Talerze zostaną wykonane zgodnie z życzeniem zwycięzcy w oparciu o technologię produkcji T-Cymbals według niniejszych zasad:
- wykończenie w wersji tradycyjnej lub brillant,
- typy talerzy to: ride w wielkości do wyboru 20", 21" lub 22"; hi-hat 13", 14" lub 15"; crash 14", 15", 16", 17", 18" lub 19", china 16", 17" lub 18",
- waga w wersji light, medium lub heavy,
- zwycięzca może mieszać ze sobą rodzaje wykończeń i wagi talerzy,
- zwycięzca otrzymuje 1 talerz ride i 1 parę hi-hat w wybranej przez siebie opcji, ilość talerzy crash i china podlega wyborowi zwycięzcy,
- na talerzach znajdują się oznaczenia producenta,
- zwycięzca może nanieść swoje logo w kolorach czarnym, czerwonym lub zielonym w różnych konfiguracjach. Szczegóły techniczne co do procesu nanoszenia logotypów zostaną przekazane zwycięzcy bezpośrednio przez producenta.

12. Spośród zgodnych z regulaminem zgłoszeń konkursowych, nadesłanych przez uczestników konkursu, redakcja magazynu Perkusista wybiera zwycięzcę, oceniając prawidłowość i jakość wykonanych zadań.

13. Redakcja magazynu Perkusista zastrzega sobie prawo do możliwości rozbicia głównej nagrody na kilka nagród. W takim przypadku uzasadnienie decyzji redakcji zostanie podane wraz z ogłoszeniem wyników. Decyzja redakcji jest ostateczna i nie podlega zaskarżeniu.

14. Wyniki wraz z ewentualnym uzasadnieniem zostaną ogłoszone w październikowym numerze magazynu Perkusista (10/15).

15. Z momentem ogłoszenia wyników, redakcja Perkusisty kontaktuje się ze zwycięzcą celem rozpoczęcia procesu przygotowania nagrody. Firma T-Cymbals zastrzega sobie okres 4 tygodni na przygotowanie i wysyłkę talerzy od momentu dostarczenia T-Cymbals kompletnej specyfikacji.

16. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na publikację ich danych osobowych w związku z ogłoszeniem wyników Konkursu.

17. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny ani inne nagrody rzeczowe.

18. Nagrody w Konkursie nie podlegają przekazaniu ani odstąpieniu na rzecz innych osób.

19. Magazyn Perkusista nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nieprawidłowego wykonania nagrody przez firmę T-Cymbals.

20. Dokonując zgłoszenia konkursowego, uczestnik potwierdza, że spełnia całokształt warunków udziału w Konkursie oraz akceptuje wszystkie zasady Konkursu, określone w regulaminie.
« poprzednia następna »


Pozostałe

John JR Robinson w Polsce

Dodano: 18.08.2017

Już 13 września w Śląskim Centrum Perkusyjnym w Chorzowie wystąpi żywa legenda i "najczęściej nagrywany perkusista w historii" - John JR Robinson.

czytaj dalej

Omar Hakim we władzach Berklee

Dodano: 17.08.2017

Nowym dyrektorem wydziału perkusji niezwykle prestiżowego Berklee College of Music został Omar Hakim.

czytaj dalej

Integration & Groove V

Dodano: 16.08.2017

W dniach 28 - 29 września 2017 r. w Szkole Muzycznej I stopnia w Błażowej odbędzie się piąta edycja warsztatów Integration & Groove.

czytaj dalej

Rival Sons już za kilka dni

Dodano: 11.08.2017

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od dwóch polskich koncertów Rival Sons. Amerykanie zagrają 14 sierpnia we Wrocławiu i dzień później w Gdyni. To kolejna okazja, żeby zobaczyć w akcji Mike Miley'a

czytaj dalej

Miloš Meier na warsztatach w Polsce

Dodano: 09.08.2017

Meinl Cymbals i Magazyn Perkusista zapraszają na warsztaty "Drumming Syndrome" w Polsce, które poprowadzi czeski perkusista Miloš Meier.

czytaj dalej
Zobacz wszystkie
Reklama