KRZYSIEK DZIEDZIC - POLISH DRUMMERS Perkusista Przejrzyj kwietniowe wydanie >>Ulubiony kiosk
powrót do listy Wydarzenia

Skilltrade: Pasja - ciągły rozwój

Dodano: 31.03.2016

Skilltrade - miejsce wymiany umiejętności, zdobywania wiedzy i doświadczenia oraz rozwijania swoich pasji.

Czy czasem brakuje Ci motywacji? Wszyscy chcemy być lepsi w tym co robimy, ale czy wszystkim się udaje? Myślę, że każdy z nas zna odpowiedź na to pytanie. Często problemem jest brak czasu, znajomych, którzy podzielają Twoje pasje czy pieniędzy na drogie kursy, książki i szkolenia. Nie wszystkiego możesz się też nauczyć z domu czy przez internet. Często nie doceniamy wartości jaką niesie za sobą spotkanie twarzą w twarz i wymiana zdań oraz know-how’u.  A takie możliwości oferuje nam największa w Polsce platforma wymiany umiejętności skilltrade.

Miejsce wymiany wiedzy, zainteresowań i umiejętności.

Wiemy, że grasz na perkusji lub dopiero się uczysz. A może chcesz spróbować czegoś nowego co pozwoli Ci rozwinąć skrzydła nawet szerzej niż teraz? Wejdź na portal skilltrade.org i poznawaj innych zakręconych na punkcie muzyki, perkusji i dobrego brzmienia. Bez względu na to czy szukasz ludzi do swojego zespołu, chcesz uczyć się podstaw gry na gitarze czy masz ochotę wybrać się z innymi ludźmi na koncert to miejsce jest dla Ciebie. Wymieniaj się umiejętnościami, zdobywaj wiedzę, spotykaj się z ciekawymi ludźmi i poszerzaj horyzonty za darmo. Ucz się od innych i spędzaj ciekawie czas.

Portal Skilltrade jest idealnym miejscem dla osób, które chcą poznawać nowych ludzi, dzielić się swoimi umiejętnościami. Rozwijanie swoich pasji jest jedną z największych potrzeb każdego z nas. Mamy takie samo prawo do rozwoju jak do oddychania. Ciężko jednak zmusić się do regularnej nauki czy ćwiczeń. Wymówek jest dużo, widać to szczególnie w styczniu gdy większość z nas kończy swoją przygodę z postanowieniem noworocznym. Trzeba przyznać to otwarcie - często brakuje nam motywacji, a powody do marazmu i stagnacji mnożą się niemiłosiernie w naszych głowach. Portal wymiany umiejętności skilltrade.org jest idealnym miejscem do rozpoczęcia i kontynuowania przygody jaką jest ciągły rozwój osobisty.

Portal opiera się na prostej zasadzie - ja uczę Ciebie, Ty uczysz mnie. Wpisuję umiejętności, w których czuję się mocny i wybieram, te które chciałbym rozwijać. Następnie wybieram osoby, z  którymi chciałbym złapać kontakt w celu spotkania na wymianę umiejętności np. fotografia za grafikę komputerową czy taniec towarzyski za przygotowanie do sesji. Jest w czym wybierać, do wyboru mamy ponad 1000 umiejętności i dziesiątki tysięcy użytkowników chętnych na wymianę. Po nawiązaniu kontaktu możemy rozpocząć rozmowę, dogadać szczegóły spotkania i w końcu spotkać się na wymianę doświadczenia i umiejętności. Jeżeli nie interesuje nas wymiana możemy spotkać się na wspólną umiejętność np. wspólne bieganie w parku, łyżwy czy coworking.

Wspólne spotkania wzbogacają nas o cenną wiedzę, której nie zdobylibyśmy nigdzie indziej lub zajęłoby to nam wielokrotnie więcej czasu. Możemy uczyć się za darmo od lepszych od nas, podpatrzyć dobre nawyki i jeszcze mocniej zarazić się tym co robimy. Miło spędzając czas nasz mózg i ciało jest w stanie przyjąć dużo więcej i szybciej utrwalić cenne informacje. Takiej satysfakcji nie da nam niemalże nic innego. Dla osób, które uważają, że nauka bezpłatna jest mało warta twórcy portalu dali możliwość kupowania od innych usług - od korepetycji, treningu personalnego, nauki rysunku do tworzenia projektów internetowych czy opieki nad dzieckiem.

Czujesz się na siłach by oferować swoje usługi płatnie? Nie ma problemu, możesz umieszczać swoje oferty kompletnie za darmo lub wspomóc się kontem premium umożliwiającym szersze dotarcie do grupy zainteresowanych. Jeżeli to wciąż za mało możesz zadawać pytania dotyczące danego zainteresowania oraz odpowiadać innym użytkownikom tworząc swoistą bazę wiedzy na temat danej umiejętności.

Skorzystaj z tej wyjątkowej możliwości. Skontaktuj się z innymi perkusistami, podzielcie się nawzajem swoją pasją, wiedzą oraz umiejętnościami.  

Sprawdź na czym polega idea Skilltrade - zarejestruj się za darmo na portalu skilltrade.org a na pewno nie pożałujesz.

« poprzednia następna »


Pozostałe

Wygraj Golden Cajon Award 2017

Dodano: 28.04.2017

Zapraszamy do wzięcia udziału w zorganizowanym przez firmę Schlagwerk konkursie Golden Cajon Award, w którym można wygrać trofeum  Golden Cajon, wysoką nagrodę pieniężną i wiele innych nagród.

czytaj dalej

Madness of Matt Garstka

Dodano: 27.04.2017

Perkusista Animals as Leaders, Matt Garstka przygotował materiał szkoleniowy oparty na kompozycjach z ostatniego albumu zespołu "Madness of Many".

czytaj dalej

Busem na Meinl Drum Festival 2017

Dodano: 26.04.2017

XII edycja światowej sławy Meinl Drum Festival odbędzie się już 1 lipca 2017 roku w Gutenstetten w Niemczech. Meinl zapewni fanom z Polski przejazd autokarem na miejsce wydarzenia.

czytaj dalej

Warsztaty Natural Grip Workshop

Dodano: 25.04.2017

Krzysztof Dziedzic i firma Mapex zapraszają na cykl warsztatów Natural Grip Workshop.

czytaj dalej

Nowy, kolorowy set Aquilesa Priestera

Dodano: 24.04.2017

Aquiles Priester i firma Paiste zaprezentowali nowy zestaw talerzy brazylijskiego perkusisty, oparty na nowej serii, kolorowych blach Color Sound 900.

czytaj dalej
Zobacz wszystkie
Reklama