TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
powrót do listy Wydarzenia

PDP Daru Jones New Yorker

Dodano: 08.03.2017

Firma Pacific Drums & Percussion (PDP) oraz Daru Jones zaprezentowali kompaktowy zestaw Daru Jones New Yorker (DJNY).


Niewielki, klubowy, czteroelementowy zestaw New Yorker, obecny w ofercie PDP (nasz test znajdziesz TUTAJ) to ciekawa propozycja dla dzisiejszych mobilnych, zapracowanych perkusistów, którzy występują czasem na mniejszych scenach, albo na imprezach o tzw. zwiększonym ryzyku. Nową odsłonę instrumentu firma opracowała wspólnie z nominowanym do Grammy i mającym na koncie m.in. współpracę z Jackiem White, Daru Jonesem.

W przeciwieństwie do topolowych korpusów PDP New Yorker, hybrydowe, lekkie korpusy bębnów DJNY wykonano z topoli i klonu w wykończeniu Gold-to-Black Sparkle Fade Lacquer. Bębny występują w rozmiarach 5x10" (Rack Tom), 7x13" (Floor Tom), 10x20" (bęben basowy) i 6x13" (werbel), a w komplecie dostępny jest hardware 6000 Series Ultralight oraz wytrzymałe pokrowce na wszystkie elementy. Na wyposażeniu znalazły się również m.in. tom holder mocowany na bębnie basowym, maszynka MAG throw-off oraz naciągi Remo. Cały zestaw waży mniej niż 60 funtów (ok 27 kg).

Mówi Daru Jones: "DJNY jest stylowy, kompaktowy, mocny oraz dopasowany do wielu gatunków muzyki. Każdy element jest najwyższej jakości, lekki oraz łatwy w przenoszeniu lub przewożeniu z punktu A do punktu B. Wisienką na torcie są statywy i futerały."

"Ten zestaw został zainspirowany miastem, dlatego musi być łatwy w pakowaniu i przenoszeniu." - mówi vice prezes DW do spraw marketingu Scott Donnell. "Jednak naszym celem było odejście od brzmienia zestawów podróżnych. Nie mieliśmy zamiaru poświęcać jakości brzmienia na rzecz poręczności. Chcieliśmy, aby bębny były łatwe w transporcie, dlatego w komplecie znalazły się odpowiednie pokrowce oraz najlżejszy z możliwych hardware. Całość mieści się w trzech pokrowcach oraz plasuje się na wyjątkowo akceptowalnej półce cenowej. DJNY jest idealny dla każdego, kto szuka drugiego albo koncertowego zestawu."

http://www.pacificdrums.com


You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

« poprzednia następna »


Pozostałe

Prezentacja Meinl w Łodzi

Dodano: 18.01.2018

Umocnienie pozycji lidera - tak można skwitować w skrócie prezentację firmy Meinl Distribution jaka miała miejsce w Łodzi we wtorek 16 stycznia.

czytaj dalej

Tama prezentuje Club-Jam

Dodano: 17.01.2018

Do oferty kompaktowych zestawów perkusyjnych firmy Tama dołączył mowy model - Club-Jam.

czytaj dalej

Nowy werbel Ludwig Raw Brass

Dodano: 16.01.2018

Ludwig zaprezentował nowy model werbla o nazwie Raw Brass.

czytaj dalej

Monitory Roland PM-200 i PM-100

Dodano: 15.01.2018

Firma Roland zaprezentowała nowe monitory PM-200 i PM-100 przeznaczone dla zestawów V-Drums.

czytaj dalej

Nowe zestawy Tama S.L.P.

Dodano: 11.01.2018

Firma Tama rozszerzyła linię S.L.P. o trzy całkowicie nowe zestawy bębnów.

czytaj dalej
Zobacz wszystkie
Reklama