PRZEJRZYJ ONLINE PAŹDZIERNIKOWY NUMER Perkusista PRZESYŁKA GRATIS >>Ulubiony kiosk
powrót do listy Wydarzenia

Famularo rozmawia z Colaiutą

Dodano: 07.06.2017

Można już zobaczyć zrealizowaną przez The Sessions Panel długą rozmowę z Vinnie Colaiutą poprowadzoną przez Doma Famularo.


Wywiad ukazał się na kanale YouTube The Sessions Panel w sekcji Artist Series.

Zapytany przez Doma Famularo o pierwsze wspomnienia dotyczące kariery muzyka i perkusisty, Vinnie Colaiuta cofa się do początków i opowiada o długiej karierze rozpoczętej jako sesyjny i koncertowy perkusista pracujący w rejonie Los Angeles. Panowie poruszają również temat kondycji współczesnej sceny muzycznej i proponuje swoje rozwiązania. "Przyszłe pokolenia powinny mnie posłuchać, ponieważ jestem na pierwszej linii ognia od wielu lat i wciąż działam w tej branży. Mówię wam, to wszystko się wydarzy i biję na alarm po to, aby was przed tym przestrzec. Musicie walczyć o swoją przyszłość, zachować pewność siebie i pozytywne nastawienie" - mówi Vinnie Colaiuta.   

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

W sekcji Artist Series na kanale YT The Sessions Panel można znaleźć również inne rozmowy przeprowadzone przez Doma Famularo, m.in. z Clausem Hesslerem, Kenny Arnoffem czy Steve Gaddem.

« poprzednia następna »


Pozostałe

10th Tarnów Jazz Contest 2017

Dodano: 16.10.2017

Już 2 listopada rozpocznie się jubileuszowa, dziesiąta edycja festiwalu Tarnów Jazz Contest 2017.

czytaj dalej

Kto, co i jak? Young Drum Hero 2017

Dodano: 15.10.2017

Opolski Drumfest to także największy konkurs gry na zestawie perkusyjnym w Polsce. Imprezie towarzyszy niesamowicie mocne grono jury, przed którym uczestnicy prezentowali swoje umiejętności.

czytaj dalej

Powstanie pomnik Johna Bonhama

Dodano: 13.10.2017

W brytyjskim Redditch, rodzinnym mieście Johna Bonhama powstanie pomnik legendarnego perkusisty Led Zeppelin.

czytaj dalej

Wygraj talerz Soultone FXO6!

Dodano: 11.10.2017

Październikowa odsłona naszego konkursu to szansa na wygranie kolejnej wspaniałej nagrody. Tym razem jest to talerz Soultone FXO6.

czytaj dalej

Wyniki Polskich Nagród Perkusyjnych

Dodano: 08.10.2017

Oto wyniki trzeciej edycji Polskich Nagród Perkusyjnych zorganizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Perkusyjne, portal Infodrum.pl oraz Magazyn Perkusista.

czytaj dalej
Zobacz wszystkie
Reklama