TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
powrót do listy Wydarzenia

Famularo rozmawia z Colaiutą

Dodano: 07.06.2017

Można już zobaczyć zrealizowaną przez The Sessions Panel długą rozmowę z Vinnie Colaiutą poprowadzoną przez Doma Famularo.


Wywiad ukazał się na kanale YouTube The Sessions Panel w sekcji Artist Series.

Zapytany przez Doma Famularo o pierwsze wspomnienia dotyczące kariery muzyka i perkusisty, Vinnie Colaiuta cofa się do początków i opowiada o długiej karierze rozpoczętej jako sesyjny i koncertowy perkusista pracujący w rejonie Los Angeles. Panowie poruszają również temat kondycji współczesnej sceny muzycznej i proponuje swoje rozwiązania. "Przyszłe pokolenia powinny mnie posłuchać, ponieważ jestem na pierwszej linii ognia od wielu lat i wciąż działam w tej branży. Mówię wam, to wszystko się wydarzy i biję na alarm po to, aby was przed tym przestrzec. Musicie walczyć o swoją przyszłość, zachować pewność siebie i pozytywne nastawienie" - mówi Vinnie Colaiuta.   

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

W sekcji Artist Series na kanale YT The Sessions Panel można znaleźć również inne rozmowy przeprowadzone przez Doma Famularo, m.in. z Clausem Hesslerem, Kenny Arnoffem czy Steve Gaddem.

« poprzednia następna »


Pozostałe

Konkurs Hardcase

Dodano: 13.12.2017

W grudniowej odsłonie naszego konkursu mamy coś wyjątkowego… W sumie to zawsze mamy coś wyjątkowego!

czytaj dalej

Legend Of The Seagullmen debiutuje

Dodano: 12.12.2017

Zespół Legend Of The Seagullmen, w składzie którego występuje perkusista Tool, Danny Carey zapowiedział na luty 2018 r. premierę swojego debiutanckiego albumu.

czytaj dalej

Maciek Gołyźniak wykładowcą

Dodano: 08.12.2017

Maciek Gołyźniak poprowadzi wykład "Biznesowa sfera pracy muzyka" w ramach programu Akademii Menedżerów Muzycznych.

czytaj dalej

Anglicy wyróżniają

Dodano: 07.12.2017

Jeden z najlepszych magazynów branżowych na świecie, brytyjski Rhythm (z którym współpracujemy) ogłosił wyniki podsumowujące rok 2017.

czytaj dalej

Sons Of Apollo na Prog In Park II

Dodano: 06.12.2017

Prog-metalowa supergrupa Sons Of Apollo z Mike Portnoy'em w składzie oraz Ihsahn to pierwsze gwiazdy drugiej edycji Prog In Park II, która odbędzie się 18 sierpnia 2018 roku.

czytaj dalej
Zobacz wszystkie
Reklama