PRZEJRZYJ ONLINE WAKACYJNE WYDANIE Perkusista Zamów z przesyłką GRATIS >>Ulubiony kiosk
powrót do listy Wydarzenia

Famularo rozmawia z Colaiutą

Dodano: 07.06.2017

Można już zobaczyć zrealizowaną przez The Sessions Panel długą rozmowę z Vinnie Colaiutą poprowadzoną przez Doma Famularo.


Wywiad ukazał się na kanale YouTube The Sessions Panel w sekcji Artist Series.

Zapytany przez Doma Famularo o pierwsze wspomnienia dotyczące kariery muzyka i perkusisty, Vinnie Colaiuta cofa się do początków i opowiada o długiej karierze rozpoczętej jako sesyjny i koncertowy perkusista pracujący w rejonie Los Angeles. Panowie poruszają również temat kondycji współczesnej sceny muzycznej i proponuje swoje rozwiązania. "Przyszłe pokolenia powinny mnie posłuchać, ponieważ jestem na pierwszej linii ognia od wielu lat i wciąż działam w tej branży. Mówię wam, to wszystko się wydarzy i biję na alarm po to, aby was przed tym przestrzec. Musicie walczyć o swoją przyszłość, zachować pewność siebie i pozytywne nastawienie" - mówi Vinnie Colaiuta.   

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

W sekcji Artist Series na kanale YT The Sessions Panel można znaleźć również inne rozmowy przeprowadzone przez Doma Famularo, m.in. z Clausem Hesslerem, Kenny Arnoffem czy Steve Gaddem.

« poprzednia następna »


Pozostałe

Nowy teledysk Gniewomira Tomczyka

Dodano: 23.08.2017

Można się już zapoznać z nowym teledyskiem Gniewomira Tomczyka, zatytułowanym "7th Horizon".

czytaj dalej

6 koncert uczniów Drumsetpro School

Dodano: 22.08.2017

22 czerwca 2017 roku w Starochorzowskim Domu Kultury odbył się 6 Koncert Uczniów znanej, chorzowskiej szkoły perkusyjnej Drumsetpro School.

czytaj dalej

John JR Robinson w Polsce

Dodano: 18.08.2017

Już 13 września w Śląskim Centrum Perkusyjnym w Chorzowie wystąpi żywa legenda i "najczęściej nagrywany perkusista w historii" - John JR Robinson.

czytaj dalej

Omar Hakim we władzach Berklee

Dodano: 17.08.2017

Nowym dyrektorem wydziału perkusji niezwykle prestiżowego Berklee College of Music został Omar Hakim.

czytaj dalej

Integration & Groove V

Dodano: 16.08.2017

W dniach 28 - 29 września 2017 r. w Szkole Muzycznej I stopnia w Błażowej odbędzie się piąta edycja warsztatów Integration & Groove.

czytaj dalej
Zobacz wszystkie
Reklama