TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
powrót do listy Wydarzenia

BOSS DR-01S Rhythm Partner

Dodano: 14.07.2017
BOSS zaprezentował DR-01S Rhythm Partner, czyli pierwszego na świecie wirtualnego perkusistę zaprojektowanego specjalnie dla muzyków akustycznych.

W przeciwieństwie do maszyn rytmicznych używanych przez muzyków elektronicznych i DJ-ów, DR-01S jest wyposażony w organiczne brzmienia perkusyjne i proste, wszechstronne rytmy, które uzupełniają grę akustyczną. Jest idealnym towarzyszem gitary akustycznej i wokalu, tak samo pełnoprawnym instrumentem, jak ukulele, skrzypce, fortepian i inne instrumenty akustyczne.

Przyjazny interfejs DR-01S pozwala na łatwe dopasowanie rytmów do dowolnego stylu, a wbudowany głośnik zapewnia doskonałą jakość dźwięku, dobrze komponując się z akustycznymi instrumentami. Dzięki zasilaniu na baterie możesz zabrać go gdziekolwiek zechcesz.


DR-01S Rhythm Partner umożliwia wywołanie różnego rodzaju rytmów i wariacji, mieszanie siedmiu instrumentów jednocześnie, tworzenie własnych, unikalnych rytmów i zachowanie do 50 ulubionych. Do wyboru jest wiele pokładowych, oryginalnych akustycznych brzmień perkusyjnych, w tym shakera, maraki, tamburyny, konga, bongosy, dzwony, cajon i wiele innych. Można korzystać nawet z kompletnego zestawu perkusyjnego z dźwiękiem akustycznym i elektronicznym, idealnego do spontanicznych sesji jam. Głośność, tempo i sygnaturę czasową można dostosować za pomocą kilku dotknięć, a przed rozpoczęciem rytmu można łatwo dodać liczenie. Możliwe jest również stopniowe wyłączanie/ściszanie rytmów, aby tworzyć wypolerowane zakończenia piosenek.

Dzięki zintegrowanemu systemowi audio DR-01S generuje ciepłe, pełne brzmienie, które łączy się z naturalnymi dźwiękami instrumentów akustycznych. Zaawansowane podejście firmy BOSS łączy w sobie innowacyjną konstrukcję, dostosowany głośnik i wysokowydajny wzmacniacz zapewniający imponujące brzmienie w bardzo mobilnym opakowaniu. A kiedy chcesz wziąć swojego rytmicznego partnera na scenę, wystarczy podłączyć przewód do wzmacniacza akustycznego lub systemu PA.

Dostęp do wszystkich funkcji DR-01S można uzyskać z panelu przedniego, ale często jest to utrudnione, gdy obie ręce zajęte są grą na instrumencie. Dlatego możliwe jest podłączenie do DR-01S jednego lub dwóch opcjonalnych przełączników nożnych. Istnieje wiele funkcji do wyboru, w tym start / stop, tempo góra / dół, tempo dotykowe i wiele innych. Możliwe jest również uruchomienie niemal dowolnego dźwięku perkusyjnego DR-01S za pomocą stopy.

http://pl.boss.info

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video


« poprzednia następna »


Galeria

Pozostałe

Prezentacja Meinl w Łodzi

Dodano: 18.01.2018

Umocnienie pozycji lidera - tak można skwitować w skrócie prezentację firmy Meinl Distribution jaka miała miejsce w Łodzi we wtorek 16 stycznia.

czytaj dalej

Tama prezentuje Club-Jam

Dodano: 17.01.2018

Do oferty kompaktowych zestawów perkusyjnych firmy Tama dołączył mowy model - Club-Jam.

czytaj dalej

Nowy werbel Ludwig Raw Brass

Dodano: 16.01.2018

Ludwig zaprezentował nowy model werbla o nazwie Raw Brass.

czytaj dalej

Monitory Roland PM-200 i PM-100

Dodano: 15.01.2018

Firma Roland zaprezentowała nowe monitory PM-200 i PM-100 przeznaczone dla zestawów V-Drums.

czytaj dalej

Nowe zestawy Tama S.L.P.

Dodano: 11.01.2018

Firma Tama rozszerzyła linię S.L.P. o trzy całkowicie nowe zestawy bębnów.

czytaj dalej
Zobacz wszystkie
Reklama