PRZEJRZYJ ONLINE WAKACYJNE WYDANIE Perkusista Zamów z przesyłką GRATIS >>Ulubiony kiosk
powrót do listy Wydarzenia

Dave Weckl Online School

Dodano: 03.08.2017

Dave Weckl wystartował z internetowym, edukacyjnym projektem przeznaczonym dla wszystkich perkusistów pragnących podnieść swoje umiejętności.

Dave Weckl Online School to ciągle rosnąca kolekcja kursów, która w tej chwili obejmuje ponad 10 godzin filmów w jakości HD, nakręconych z różnych ujęć oraz ścieżki audio zmiksowane przez samego Dave'a. Lekcje obejmują m.in. zagadnienia dotyczące techniki rąk i nóg, ergonomiczności zestawu, pełny kurs strojenia bębnów, przykłady gry do podkładu (z lekcjami), ekskluzywne ujęcia na żywo (w tym lekcje z pokoju hotelowego), czy kurs gry solówek perkusyjnych. Niektóre z lekcji zostały nagrane z takimi muzykami jak Tom Kennedy, Mike Stern, Oz Noy czy Dom Famularo.

Wszyscy zarejestrowani uczniowie zostaną zaproszeni do prywatnej grupy Facebookowej Weckla, gdzie będą mogli m.in. dodawać swoje nagrania i otrzymywać komentarze od samego Dave'a i pozostałych członków społeczności, w tym innych artystów.

Opłata za dostęp do pełnego materiału szkoleniowego wynosi 30 dolarów miesięcznie, albo 300 dolarów za cały rok.

Rejestracja i więcej informacji POD TYM ADRESEM

http://www.daveweckl.com/

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video« poprzednia następna »


Pozostałe

Omar Hakim we władzach Berklee

Dodano: 17.08.2017

Nowym dyrektorem wydziału perkusji niezwykle prestiżowego Berklee College of Music został Omar Hakim.

czytaj dalej

Integration & Groove V

Dodano: 16.08.2017

W dniach 28 - 29 września 2017 r. w Szkole Muzycznej I stopnia w Błażowej odbędzie się piąta edycja warsztatów Integration & Groove.

czytaj dalej

Rival Sons już za kilka dni

Dodano: 11.08.2017

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od dwóch polskich koncertów Rival Sons. Amerykanie zagrają 14 sierpnia we Wrocławiu i dzień później w Gdyni. To kolejna okazja, żeby zobaczyć w akcji Mike Miley'a

czytaj dalej

Miloš Meier na warsztatach w Polsce

Dodano: 09.08.2017

Meinl Cymbals i Magazyn Perkusista zapraszają na warsztaty "Drumming Syndrome" w Polsce, które poprowadzi czeski perkusista Miloš Meier.

czytaj dalej

Triptykon szuka perkusisty

Dodano: 09.08.2017

Powstały na gruzach kultowego Celtic Frost, szwajcarski Triptykon szuka następcy Normana Lonharda na stanowisko perkusisty.

czytaj dalej
Zobacz wszystkie
Reklama