PRZEJRZYJ ONLINE PAŹDZIERNIKOWY NUMER Perkusista PRZESYŁKA GRATIS >>Ulubiony kiosk
powrót do listy Wydarzenia

Tomek Torres bębniarzem września!

Dodano: 03.10.2017

Pierwszym laureatem naszej nowej inicjatywy został Tomek Torres. O co chodzi w niniejszym tytule, a także dlaczego przyznaliśmy go właśnie Tomkowi, w kilku słowach poniżej.

Pomysł zaczerpnięty jest wszakże ze zwyczajów sportowych, a jak wiadomo perkusja sportem nie jest, mamy jednak nadzieję, że zostanie pozytywnie przyjęty. ponieważ ma na celu dalsze propagowanie perkusji, motywowanie do działania i podkreślenie, że bębniarze także są w świetle obiektywów. Innymi słowy chcemy iść za ciosem tego ogromnego wysypu imprez perkusyjnych, o których informowaliśmy niedawno.

Żeby Bębniarz Miesiąca nie miał w pełni charakteru sportowego postanowiliśmy autorytatywnie przyznawać te sympatyczne wyróżnienia na bazie obserwacji działań perkusistów.

Pierwszym laureatem został Tomek Torres.

Foto: Agnieszka Litarska

Dlaczego? Wyjaśnia to naczelny Perkusisty:

"O tym, że Tomek jest świetnym muzykiem nie trzeba przypominać. Jest aktywny, wszędzie go pełno, jednak nie zawsze w świecie bębnów, co troszkę mnie martwiło, bo wiem jaki skarb mamy w Polsce w jego osobie. Okazało się, że Tomek zdecydował się zagrać typowo bębniarski warsztat. Z relacji osób, które uczestniczyły w spotkaniu okazało się, że Tomek ma wielki talent także w tej kwestii, który trzeba będzie eksploatować! Biorąc pod uwagę jego znajomość rytmów latino, styl gry, doświadczenie i charyzmę, postanowiliśmy docenić jego wysiłek w ten symboliczny sposób. Mam nadzieję, że Tomek to przyjmie z uśmiechem, bo nie chodzi tu oczywiście o jakiekolwiek zawody".

Tomek oprócz tytułu bębniarza "rozgrywek wrześniowych" otrzyma też symboliczny upominek od redakcji Perkusisty.

« poprzednia następna »


Pozostałe

10th Tarnów Jazz Contest 2017

Dodano: 16.10.2017

Już 2 listopada rozpocznie się jubileuszowa, dziesiąta edycja festiwalu Tarnów Jazz Contest 2017.

czytaj dalej

Kto, co i jak? Young Drum Hero 2017

Dodano: 15.10.2017

Opolski Drumfest to także największy konkurs gry na zestawie perkusyjnym w Polsce. Imprezie towarzyszy niesamowicie mocne grono jury, przed którym uczestnicy prezentowali swoje umiejętności.

czytaj dalej

Powstanie pomnik Johna Bonhama

Dodano: 13.10.2017

W brytyjskim Redditch, rodzinnym mieście Johna Bonhama powstanie pomnik legendarnego perkusisty Led Zeppelin.

czytaj dalej

Wygraj talerz Soultone FXO6!

Dodano: 11.10.2017

Październikowa odsłona naszego konkursu to szansa na wygranie kolejnej wspaniałej nagrody. Tym razem jest to talerz Soultone FXO6.

czytaj dalej

Wyniki Polskich Nagród Perkusyjnych

Dodano: 08.10.2017

Oto wyniki trzeciej edycji Polskich Nagród Perkusyjnych zorganizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Perkusyjne, portal Infodrum.pl oraz Magazyn Perkusista.

czytaj dalej
Zobacz wszystkie
Reklama