PRZEJRZYJ ONLINE PAŹDZIERNIKOWY NUMER Perkusista PRZESYŁKA GRATIS >>Ulubiony kiosk
powrót do listy Wydarzenia

Deen Castronovo w The Dead Daisies

Dodano: 08.11.2017

Ex-perkusista Journey, Deen Castronovo, dołączył do składu rockowej formacji The Dead Daisies.


The Dead Daisies to założony w 2012 roku, przez Davida Lowy rockowy kolektyw, przez który przewinęło się wielu znanych muzyków, m.in. Richard Fortus (Guns N' Roses), Jon Stevens (INXS, Noiseworks), Darryl Jones (The Rolling Stones), Dizzy Reed (Guns N' Roses), Charley Drayton (The Cult, Divinyls, Cold Chisel) czy John Tempesta (The Cult). Formacja ma na koncie trzy albumy.

Przez ostatnie dwa lata perkusistą zespołu był Brian Tichy, a teraz jego miejsce zajmie Deen Castronovo, bębniarz znany m.in. z występów u boku Ozzy Osbourne'a, Steve Vaia, Paula Rodgersa, a także w zespole Journey, w którym grał przez 17 lat. W 2015 roku Castronovo został zwolniony z Journey w związku z problemami z prawem - zarzutami o przemoc domową.

"Deen jest tutaj, w Nashville, gdzie nagrywamy nasz nowy album. Chcieliśmy podziękować Brianowi Tichy, który na przyszły rok zaplanował udział w innych projektach. Życzymy mu powodzenia w przyszłych działaniach. Nie możemy się doczekać chwili, gdy ludzie poznają nasz nowy album, to będzie prawdziwy cios." - napisał zespół w oświadczeniu.

The Dead Daisies to obecnie, poza Deenem Castronovo: gitarzysta David Lowy (gitara), basista Marco Mendoza (Thin Lizzy), gitarzysta Doug Aldrich oraz wokalista John Corabi (Mötley Crüe).

 

 


« poprzednia następna »


Pozostałe

Ludwig Mod Orange wraca

Dodano: 10.11.2017

Obchodzący 50 rocznicę powstania zestaw Ludwig Mod Orange, używany przez Johna Densmore'a z The Doors, wrócił do oferty firmy.

czytaj dalej

Konkurs z GK Music!

Dodano: 07.11.2017

Zapraszamy do udziału w listopadowej odsłonie naszego konkursu detektywistycznego!

czytaj dalej

Konkurs V-Drums Heroes

Dodano: 03.11.2017

Firma Roland zorganizowała konkurs, w którym można wygrać sprzęt wartości 2 tys Euro. Zapraszamy do udziału.

czytaj dalej

Jojo Mayer bohaterem listopada

Dodano: 03.11.2017

Listopadowy numer Magazynu Perkusista jak zwykle wypełniony jest atrakcjami. A z okładki spogląda na nas Jojo Mayer.

czytaj dalej

Tomasz Goehs aktorem

Dodano: 31.10.2017

Tomasz Goehs, nasza perkusyjna legenda, jeden z "ojców" polskich bębnów metalowych, zademonstrował ostatnio swój kunszt aktorski.

czytaj dalej
Zobacz wszystkie
Reklama