TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
powrót do listy Wydarzenia

Sabian Tollspire Chimes

Dodano: 29.11.2017

Sabian zaprezentował nowy zestaw mikro splashy o nazwie Tollspire Chimes.

Tollspire Chimes to zestaw pięciu mini-splashy o stożkowym kształcie, których rozmiary zwiększają się o 0,25", począwszy od 4,75" do 5,75". Wykonywane z brązu B20 blaszki są kształtowane i hartowane z materiału o grubości splasha, dopiero później nadaje im się bezkopułkowy, stożkowy kształt.

W rezultacie otrzymano talerze będące swoistym połączeniem właściwości brzmieniowych chimesów, dzwonków i splasha, które znajdą zastosowanie zarówno w zestawach progrockowych perkusistów, jak i jako instrument marszowy. Wyraźnie wyczuwalny efekt białego szumu nadaje im ciepłego brzmienia "słyszanych z daleka kościelnych dzwonów".

W skład zestawu Sabian Tollspire Chimes wchodzi symetryczna rama w kształcie spłaszczonej choinki  wraz z uniwersalnym multi-clampem umożliwiającym dopasowanie go do popularnych statywów pod talerze czy instrumenty perkusyjne.

http://www.sabian.com
« poprzednia następna »


Pozostałe

Legend Of The Seagullmen debiutuje

Dodano: 12.12.2017

Zespół Legend Of The Seagullmen, w składzie którego występuje perkusista Tool, Danny Carey zapowiedział na luty 2018 r. premierę swojego debiutanckiego albumu.

czytaj dalej

Maciek Gołyźniak wykładowcą

Dodano: 08.12.2017

Maciek Gołyźniak poprowadzi wykład "Biznesowa sfera pracy muzyka" w ramach programu Akademii Menedżerów Muzycznych.

czytaj dalej

Anglicy wyróżniają

Dodano: 07.12.2017

Jeden z najlepszych magazynów branżowych na świecie, brytyjski Rhythm (z którym współpracujemy) ogłosił wyniki podsumowujące rok 2017.

czytaj dalej

Sons Of Apollo na Prog In Park II

Dodano: 06.12.2017

Prog-metalowa supergrupa Sons Of Apollo z Mike Portnoy'em w składzie oraz Ihsahn to pierwsze gwiazdy drugiej edycji Prog In Park II, która odbędzie się 18 sierpnia 2018 roku.

czytaj dalej

Virgil Donati o pałkach Vater Assault

Dodano: 05.12.2017

Firma Vater opublikowała film, w którym Virgil Donati opowiada o sygnowanych pałkach Assault.

czytaj dalej
Zobacz wszystkie
Reklama