TU PRZEJRZYSZ BIEŻĄCE WYDANIE Perkusista ULUBIONYKIOSK.PL - PRZESYŁKA GRATISUlubiony kiosk
powrót do listy Wydarzenia

Sons Of Apollo na Prog In Park II

Dodano: 06.12.2017

Prog-metalowa supergrupa Sons Of Apollo z Mike Portnoy'em w składzie oraz Ihsahn to pierwsze gwiazdy drugiej edycji Prog In Park II, która odbędzie się 18 sierpnia 2018 roku.

Podobnie jak pierwsza odsłona, Prog In Park II odbędzie się w warszawskim Parku Sowińskiego. Pierwszymi potwierdzonymi grupami są: Sons Of Apollo oraz Ihsahn. Wkrótce poznamy headlinera imprezy oraz resztę wykonawców, wystartuje również przedsprzedaż biletów.

Sons Of Apollo to supergrupa, w skład której wchodzą Jeff Scott Soto (wokal), Derek Sherinian (klawisze), Billy Sheehan (bas), Ron "Bumblefoot" Thal (gitara) oraz Mike Portnoy (perkusja). Pierwsza wizyta zespołu w Polsce będzie częścią pierwszej światowej trasy kapeli, która - jak zapewnia Mike - jest w tej chwili priorytetem dla wszystkich muzyków Sons Of Apollo. Podczas koncertów formacja będzie promować debiutancki album "Psychotic Symphony", który ukazał się w październiku 2017 r.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Założony przez Ihsahna i Samotha Emperor to zespół, który na trwałe zmienił oblicze black metalu. Jego rozpad w 2001 roku spowodował, że Ihsahn z powodzeniem zaczął tworzyć muzykę na własny rachunek. Od połowy pierwszej dekady XXI wieku na koncie Ihsahna znalazło się sześć solowych studyjnych płyt, z których ostatnią, znakomicie ocenioną "Arktis.", artysta będzie promować w Polsce. Gościnnie pojawił się na niej Matt Heafy z Trivium, a także Jorgen Munkeby z Shining.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

18 sierpień 2018
Warszawa, Park Sowińskiego, ul. Elekcyjna 17


Bilety wkrótce w sprzedaży.

Organizator: Knock Out Productions

« poprzednia następna »


Pozostałe

Legend Of The Seagullmen debiutuje

Dodano: 12.12.2017

Zespół Legend Of The Seagullmen, w składzie którego występuje perkusista Tool, Danny Carey zapowiedział na luty 2018 r. premierę swojego debiutanckiego albumu.

czytaj dalej

Maciek Gołyźniak wykładowcą

Dodano: 08.12.2017

Maciek Gołyźniak poprowadzi wykład "Biznesowa sfera pracy muzyka" w ramach programu Akademii Menedżerów Muzycznych.

czytaj dalej

Anglicy wyróżniają

Dodano: 07.12.2017

Jeden z najlepszych magazynów branżowych na świecie, brytyjski Rhythm (z którym współpracujemy) ogłosił wyniki podsumowujące rok 2017.

czytaj dalej

Virgil Donati o pałkach Vater Assault

Dodano: 05.12.2017

Firma Vater opublikowała film, w którym Virgil Donati opowiada o sygnowanych pałkach Assault.

czytaj dalej

Sukces Pociągu Perkusyjnego

Dodano: 04.12.2017

W sobotę 2 grudnia, szkoła Drumset Academy przy współpracy ze studiem Maq Records i wsparciu wielu firm oraz osobowości polskiej sceny perkusyjnej, zorganizowała wspaniałą imprezę!

czytaj dalej
Zobacz wszystkie
Reklama