ŻELAZNY MIKE PORTNOY Z WIZYTĄ W POLSCE Perkusista Przejrzyj online >>Ulubiony kiosk
powrót do listy Wydarzenia

Centrum Perkusji Elektronicznych

Dodano: 04.03.2011

Music Store Sp. z o.o. oraz sklep perkusje.pl informują o pierwszym w Polsce Centrum Perkusji Elektronicznych.

CPE to między innymi seria autorskich testów i poradników dotyczących produktów i zagadnień ze świata perkusji elektronicznych, zarówno w formie wideo jak i testowej. Testy są w ciągłej produkcji i ich liczba będzie systematycznie rosła.

CPE to także fizyczne miejsce w sklepie Music Store w Poznaniu, w którym można zobaczyć nie tylko pełen przekrój najważniejszych zestawów z tej grupy, zaczynając od Alesisa DM-6, przez 2BOXa DrumItV MkII po Yamaha DTX950K i  Rolanda TD-20Kx, lecz także przekrój urządzeń peryferyjnych (samplery, trigery) oraz padów i akcesoriów.

W tej chwili na stronie http://perkusje.pl/?strona=cpe znajduje się 15 filmów prezentacyjnych na temat różnych modeli perkusji elektronicznych oraz zagadnień z nimi związanych, a także dwa artykuły "Hałas perkusji elektronicznych" oraz "Jak podłączyć perkusję elektroniczną do komputera".

Music Store Poznań
ul.Wielka 21
61-775 Poznań

TUTAJ możecie przeczytać wywiad z Wojtkiem Hołyszem, marketing managerem Music Store, który przybliża ideę stojącą za Centrum Perkusji Elektronicznych.

« poprzednia następna »


Pozostałe

VIMIC - nowy zespół Joeya Jordisona

Dodano: 06.05.2016

VIMIC to nazwa nowego zespołu ex-perkusisty Slipknot Joeya Jordisona.

czytaj dalej

Warsztaty Converse Rubber Tracks

Dodano: 05.05.2016

Zapraszamy na Converse Rubber Tracks - dwa dni darmowych warsztatów muzycznych i koncertów w Warszawie oraz Katowicach. Warsztaty poprowadzi m.in. Maciek Gołyźniak.

czytaj dalej

FZ World Tour - finał i konkursy!

Dodano: 05.05.2016

Już 7 maja do stolicy Wielkopolski przyjadą zespoły muzyczne z całego kraju, by powalczyć o swoje miejsce na scenach kultowych europejskich festiwali. Bilety na festiwale do wygrania w naszym konkursie!

czytaj dalej

Sabian prezentuje HH Vanguard

Dodano: 04.05.2016

Firma Sabian zaprezentowała nowe talerze Vanguard, które weszły w skład odświeżonej serii HH Remastered.

czytaj dalej

Pierwsze gwiazdy Drum Fest 2016

Dodano: 02.05.2016

Znamy już pierwsze gwiazdy, które zobaczymy w ramach XXV festiwalu Drum Fest 2016. Wśród nich znaleźli się m.in. Ian Paice, Jason Bittner, Rick Latham czy Nick Menza.

czytaj dalej
Zobacz wszystkie
Reklama