Wydarzenia

Pierwsze nowości Zildjian na 2019 rok

Zildjian powoli odsłania pierwsze nowości na rok 2019. Nie ma ich jeszcze specjalnie dużo, ale już na tym etapie wygląda to bardzo interesująco.

Kieszonkowa Tama Club-Jam Mini

Podobnie jak w przypadku kompaktowego zestawu Cocktail-Jam, również kieszonkowy, zaprezentowany po raz pierwszy w ubiegłym roku zestaw Tama Club-Jam doczekał się swojego jeszcze mniejszego odpowiednika.

Nowa Tama Starclassic Walnut/Birch

Jedną z nowości firmy Tama na 2019 rok jest zestaw Starclassic wykonany z drewna orzecha i brzozy.

Polska perkusja 2018

Warto przysiąść i się zastanowić, co się działo przez ostatnie miesiące. Koniec roku jest doskonałą okazją do takich podsumowań, które pomagają w dalszym rozwoju.

Nick Mason Komandorem Orderu Imperium Brytyjskiego

Perkusista Pink Floyd, Nick Mason został uhonorowany Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi na rzecz muzyki.

Elektroniczny Ślimak

Maciej „Ślimak” Starosta za pośrednictwem firmy Yamaha wszedł na dobre w świat łączenia perkusji elektronicznych z akustycznym brzmieniem.

Dariusz "Daray" Brzozowski w rodzinie Wincent Drumsticks

Dariusz "Daray" Brzozowski dołączył do użytkowników pałek Wincent Drumsticks.

Michał Łysejko poza Decapitated

Po czterech latach wspólnej gry Michał Łysejko postanowił opuścić szeregi zespołu Decapitated. Muzycy już poinformowali o tym swoich fanów.

Dave McClain wraca do Sacred Reich

Znany przede wszystkim z Machine Head perkusista Dave McClain zdecydował się na powrót do składu formacji Sacred Reich.

Nominacje Grammy 2019

Zaprezentowano nominacje do tegorocznych nagród Grammy, które mimo wielu kontrowersji są ważnym wydarzeniem dla większości twórców muzycznych praktycznie w każdym gatunku. Czy jest perkusyjnie?

Konkurs: wygraj album "C.V." Tomasza Łosowskiego!

Zapraszamy do udziału w mikołajkowym konkursie. Do wygrania jest debiutancki, solowy album Tomasza Łosowskiego, który wrócił ostatnio do sklepów, jako "C.V. Reedycja 2 CD".

Wyniki plebiscytu Rhythm na 2018 rok

Nasz znajomy magazyn perkusyjny Rhythm opublikował wyniki swojego tegorocznego plebiscytu perkusyjnego. Wyniki są ciekawe.

Warsztaty z Tomaszem Łosowskim w DrumStore

DrumStore zaprasza na klimatyczne perkusyjne spotkanie z Tomaszem Łosowskim. Wieczór będzie miał charakter pokazowo-warsztatowy i odbędzie się 4 grudnia.