Wydarzenia

Kolorowy zawrót głowy - Sabian Graphic Cymbals

Jedną z najbardziej interesujących zapowiedzi marki Sabian zaprezentowanych na targach NAMM 2020 są kolorowe talerze - Graphic Cymbals.

Nowe stopki Ludwig Speed King i Speed Flyer

Prezentacje nowości marki Ludwig na targach NAMM 2020 przyniosły również dwie nowe, choć zanurzone w przeszłości stopki z linii Speed Series.

Tama Starclassic Walnut/Birch - limitowany zestaw Neon Oyster i nowe wykończenie

Jedną z limitowanych, tegorocznych nowości marki Tama jest zestaw Starclassic Walnut/Birch w unikalnym, wykończeniu Neon Oyster. Wzbogaciła się też paleta kolorów dostępnych fabrycznie.

Joey Kramer pozywa kolegów z Aerosmith

Perkusista Aerosmith, Joey Kramer pozwał kolegów z zespołu, którzy - jak wynika z doniesień prasowych - mają uniemożliwiać mu powrót do zespołu.

Nowe werble Sonor Benny'ego Greba

Linia sygnowanych werbli marki Sonor powiększyła się o dwa nowe modele opracowane wspólnie ze znanym i lubianym Bennym Grebem.

Unikalne prototypy Sabian Area 51

Podczas targów NAMM Sabian zaprezentował pierwsze modele unikalnych talerzy - prototypów, które będą oferowane w Custom Shopie marki w ramach projektu Area 51.

Nowe stopki Pearl Eliminator Solo

Firma Pearl zapowiedziała premierę dwóch modeli najnowszej stopy perkusyjnej Eliminator Solo.

Nowy zestaw Roland TD-27KV

Kolejną nowością firmy Roland, przedstawioną na targach NAMM 2020 jest zestaw TD-27KV.

Nowe zestawy Roland V-Drums Acoustic Design

Na trwających właśnie targach NAMM Show 2020 firma Roland zaprezentowała nową linię bębnów elektronicznych VAD - V-Drums Acoustic Design, która składa się z trzech modeli.

Nowe werble Gretsch Drums na 2020 rok

Firma Gretsch zaprezentowała nowe modele werbli na 2020 rok.

Vox Telstar powraca!

Firma Vox przywraca do życia ikoniczny zestaw Telstar sięgający korzeniami lat '60 i charakteryzujący się m.in. unikalnym wyglądem bębna basowego.

Ludwig Classic Maple Vintage Emerald Pearl

Ostatnim zestawem marku Ludwig, z jubileuszowej linii 110th Anniversary jest zestaw Classic Maple w szmaragdowym wykończeniu Emerald Pearl.

Nowe wersje kolorystyczne zestawów Pearl

Pearl zaprezentował 12 nowych wersji kolorystycznych, które będą dostępne w Europie w siedmiu różnych seriach bębnów, począwszy od Export skończywszy na Reference.