Wydarzenia

Oskarżony perkusista opuszcza Sigur Rós

Oskarżony o gwałt perkusista Sigur Rós, Orri Páll Dýrason, podjął decyzję o opuszczeniu zespołu.

Koncert Sinsaenum już w sobotę

Już w najbliższą sobotę, 6 października w warszawskiej Proximie wystąpi formacja Sinsaenum z Joeyem Jordisonem w składzie.

Warsztaty z Czarkiem Konradem w DrumStore

Już 23 października w gdyńskim salonie DrumStore odbęda się warsztaty perkusyjne z Czarkiem Konradem, jednym z najbardziej cenionych perkusistów w naszym kraju, znanym ze współpracy z takim artystami jak Grzegorz Turnau, Edyta Bartosiewicz czy Anna Maria Jopek.

Mikkey Dee w Warszawie

Mikkey Dee, perkusista zespołu Motorhead, dziś związany z inną legendarną kapelą – Scorpions, już wkrótce pojawi się w stolicy. Muzyk weźmie udział w Whisky Live Warsaw, gdzie będzie promować alkohol sygnowany nazwą zespołu.

Gotta Go Festival 2018

Już 6 października w Cieszynie odbędzie się ósma edycja imprezy Gotta Go Festival.

Kto w finale konkursu?

Lista uczestników, którzy zakwalifikowali się do finału konkursu Young Drum Hero by Zildjian 2018 organizowanego w ramach festiwalu Drumfest w Opolu.

Perkusyjna jesień

Co, gdzie, kiedy? Krótka rozpiska perkusyjnej jesieni. Warsztaty, pokazy i koncerty jakie zostały do tej pory potwierdzone.

XII Międzynarodowy festiwal perkusyjny "Źródła i Inspiracje"

Kolejna edycja bardzo uznanego, a jednocześnie niezwykle oryginalnego festiwalu perkusyjnego dla bębniarzy otwartych na różnorodność.

Roland prezentuje V-Drums TD-1DMK

Firma Roland zaprezentowała nowy, kompaktowy zestaw V-Drums przeznaczony przede wszystkim dla początkujących graczy.

Perkusista Kabanosa potrzebuje pomocy

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji mającej wesprzeć finansowo Marcina Dudzickiego, perkusistę zespołu Kabanos, który bardzo poważnie ucierpiał w wypadku samochodowym.

Konkurs: wygraj talerz Paiste z autografem Nicko McBraina

Wracamy po wakacjach z kolejną odsłoną naszego konkursu. Tym razem nagroda jest wyjątkowa. Jest nią talerz Paiste z autografem Nicko McBraina.

Calvin „Cee-Rod” Rodgers - warsztaty w Polsce

Warsztaty z Calvinem odbędą się 2 października w CK w Grodzisku Mazowieckim, ul. Spółdzielcza 9 o godzinie 19.00. Poniżej prezentujemy fragment wywiadu z Calvinem Rodgersem. Całość ukaże się w numerze wrześniowym Perkusisty.

Konkurs: Wygraj spotkanie z The Pineapple Thief

Formacja The Pineapple Thief z Gavinem Harrisonem w składzie wystąpi już 21 września w warszawskiej Stodole. Weź udział w naszym konkursie i wygraj spotkanie z zespołem!