Wydarzenia

Konkurs: wygraj album "C.V." Tomasza Łosowskiego!

Zapraszamy do udziału w mikołajkowym konkursie. Do wygrania jest debiutancki, solowy album Tomasza Łosowskiego, który wrócił ostatnio do sklepów, jako "C.V. Reedycja 2 CD".

Wyniki plebiscytu Rhythm na 2018 rok

Nasz znajomy magazyn perkusyjny Rhythm opublikował wyniki swojego tegorocznego plebiscytu perkusyjnego. Wyniki są ciekawe.

Warsztaty z Tomaszem Łosowskim w DrumStore

DrumStore zaprasza na klimatyczne perkusyjne spotkanie z Tomaszem Łosowskim. Wieczór będzie miał charakter pokazowo-warsztatowy i odbędzie się 4 grudnia.

Dziś premiera: Gniewomir Tomczyk / Project Live – Quality Jazz Live

Dzisiaj, 20 listopada ma premierę płyta druga płyta Gniewomira Tomczyka: "Gniewomir Tomczyk / Project Live – Quality Jazz Live".

The Neal Morse Band w Polsce!

Po znakomitym albumie "The Similitude of a Dream" i równie świetnym koncercie w 2017 roku, zespół zaprezentuje w warszawskiej Progresji materiał z nowej płyty koncepcyjnej "The Great Adventure".

Sabian 'The Soul Side' Ride David Garibaldi

Firma Sabian zaprezentowała limitowany model HH 'The Soul Side' Ride 21" przygotowany wspólnie z Davidem Garibaldi.

Warsztaty Home recording z Krisem Górskim w DrumStore

DrumStore nie zwalnia, po warsztatach Jamesa Stewarta i Cezarego Konrada przyszedł czas na kolejny ciekawy wykład. Tym razem warsztaty Home recording, z Krisem Górskim.

Artur Żurek – nowy artysta Meinl Cymbals

Artur Żurek dołączył do grona artystów Meinl Cymbals.

II Klinika Perkusyjna w Żorach

Już 9 grudnia w Żorach odbędzie się II Klinika Perkusyjna.

Zapraszamy na Śląski Festiwal Perkusyjny

Śląskie Centrum Perkusyjne oraz Meinl Cymbals zapraszają na Śląski Festiwal Perkusyjny. Wydarzenie odbędzie się już 11 listopada 2018 roku w Chorzowskim Centrum Kultury.

Dave Matthews Band wystąpi w Polsce

Dave Matthews Band z Carterem Beaufordem w składzie, ponownie przyjedzie do Polski. Tym razem amerykańska grupa wystąpi 25 marca 2019 w Warszawie.

Tomasz Łosowski wznawia album "C.V."

Debiutancki, solowy album Tomasza Łosowskiego wraca do sklepów, jako "C.V. Reedycja 2 CD" wzbogacona o dodatkowy krążek.

XXVII Drum Fest 2018 - Harmonogram

Najbliższe dni zapowiadają się bardzo gorąco. Wystartował XXVII Międzynarodowy Festiwal Drum Fest 2018. Prezentujemy harmonogram imprezy.