Paiste 900 Colorsound Tour

Dodano: 24.11.2017

Polski dystrybutor blach Paiste w Polsce, firma Gewa, zorganizował dwudniową trasę promocyjną serii Paiste 900 w wersji naturalnej i kolorowej.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Premiera Paiste 900 była bardzo efektowna, wszystkie wersje prezentowane na targach NAMM wyglądały wręcz zabójczo. Patrząc na te instrumenty aż dziw bierze, że mieszczą się w bardzo przystępnym przedziale cenowym. O ile wersje kolorowe robią zrozumiałe wrażenie, to w wersjach naturalnych widać ogromny kunszt majstrów szwajcarskiej firmy. Więcej szczegółów na temat tych talerzy można przeczytać w naszej prezentacji kilkadziesiąt stron dalej.

Dystrybutorem talerzy Paiste w Polsce jest firma Gewa. Mimo, że koniec maja i początek czerwca to okres, gdzie będzie można pójść do sklepów i sprawdzić modele własnoręcznie, to na początku kwietnia zdecydowano się na szybką trasę po sklepach, które już wykazały zainteresowanie.

Pierwszy był sklep Śląskie Centrum Perkusyjne, dynamicznie rozwijający się sklep z wielkim asortymentem różnorodnego sprzętu perkusyjnego. Olbrzymi pokój talerzowy z pewnością zyska na kolorycie z Paiste 900.

foto: Tomek Klinikowski (Drumcenter)

Kolejne miejsce na trasie to słynny bydgoski DrumCenter, jeden z najważniejszych sklepów perkusyjnych w Polsce.

Jako trzeci był poznański gigant Music Store, który mimo ogólno-muzycznego charakteru jest także bardzo ważnym i uznanym graczem wśród polskich bębniarzy. Jednocześnie zapoznać się z blachami mógł sklep DrumStore z Gdyni.

Oprócz sklepów, blaszki mogli obejrzeć oficjalni perkusiści Paiste – Beata Polak i Bartek „Szopix” Czerniachowski. Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne, zarówno wśród bębniarzy, jak i właścicieli sklepów. Nie dało się słyszeć sceptycznych opinii, przez co można powiedzieć, że trasa zrobiła robotę. Mimo, że były to jedynie blachy testowe, to wśród wszystkich tych, którzy mieli styczność z instrumentami na trasie wywiązała się zaciekła dyskusja, które z kolorowych modeli prezentują się najbardziej efektownie. W kwestii brzmienia raz jeszcze odsyłamy na strony testów.

QUIZ - Perkusyjny omnibus
1 / 18
Na okładce Perkusisty wystąpiła kiedyś razem trójka wspaniałych polskich perkusistów, byli nimi…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"