Wydarzenia

Nowy album Jojo Mayera i Nerve

Już 15 czerwca ukaże się najnowszy album formacji Jojo Mayera, Nerve.

Maraton Perkusyjny - Gramy i pomagamy

1 czerwca w Centrum Promocji Kultury w Warszawie odbędzie się Maraton Perkusyjny. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na Centrum Zdrowia Dziecka.

XII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Perkusyjnej Drums Fusion

Zapraszamy na dwunastą edycję Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Perkusyjnej Drums Fusion, który już 28 maja rozpocznie się w Bydgoszczy.

Lekcja z Paulem Bostaphem

Chętni na prywatną lekcję z Paulem Bostaphem? Będzie to możliwe przed zapowiedzianym na listopad koncertem Slayera w Łodzi.

Meinl Percussion Festival – warto?

Jak co roku firma Meinl organizuje dużą imprezę związaną z markami jakie ma w swojej ofercie. Na nasze szczęście większość portfolio firmy to instrumenty perkusyjne: bębny, talerze i perkusjonalia.

Roy Mayorga w rodzinie Vater

Aktualny perkusista Stone Sour, Roy Mayorga dołączył do grona endorserów firmy Vater.

Maciek Gołyźniak w Lion Shepherd

Maciek Gołyźniak dołączył do formacji Lion Shepherd.

Nowy zestaw V-Drums Roland

To już trzecia odsłona nowych bębnów elektronicznych z wyższej półki w przeciągu ostatniego miesiąca. Po nowościach Gewy i Pearl głos zabrał gigant rynku digital drums – Roland

Kolejna perkusyjna gwiazda Drumfest 2018

Tydzień temu przedstawiliśmy pierwszą gwiazdę Drumfest 2018, przyszedł więc czas na kolejnego muzyka. Tym razem będzie bardzo wirtuozersko, bo naszym gościem jest…

Nowe bębny Pearl - e/Merge

Przez 5 lat firma Pearl w pełnej konspiracji pracowała nad nową odsłoną perkusji elektronicznych. 2 maja, podczas oficjalnego spotkania współpracowników Pearl w Holandii zaprezentowano pierwsze zestawy e/Merge.

Pierwsze perkusyjne gwiazdy Drumfest 2018

Drumfest 2018 zaczyna przybierać ostateczny kształt. W tym roku będzie kilka ciekawych postaci reprezentujących różne stylistyki muzyczne. Naszym pierwszym oficjalnie przedstawionym gościem jest…

Bilety ALL-IN na Meinl Percussion Festival 2018 dostępne

Są już dostępne wyjątkowe bilety ALL-IN na Meinl Percussion Festival 2018, który odbędzie się 23 czerwca w Gutenstetten w Niemczech.

The Pineapple Thief z Gavinem Harrisonem wraca do Polski

The Pineapple Thief z Gavinem Harrisonem na perkusji wróci do Polski. Zespół wystąpi 21 września w warszawskiej Stodole i będzie promować nowy album "Dissolution" nagrany z udziałem Harrisona.