Wydarzenia

Perkusista Pink Floyd na jedynym koncercie w Polsce

Nick Mason, legendarny bębniarz Pink Floyd podczas koncertu w Polsce przypomni pierwszy, najbardziej psychodeliczny muzyczny okres zespołu.

Zagraj na Stadionie Narodowym dla 40 tysięcy ludzi!

Jesteście gotowi zagrać w największym polskim zespole muzycznym? Będzie to możliwe 10 września na PGE Narodowym w Warszawie. Trwają zgłoszenia!

Nowy Polski Artysta Meinl

Firma Meinl stopniowo poszerza grono swoich użytkowników. Uwzględnia różne miejsca prezentacji muzyki, nie tylko działania studyjne i sceniczne.

Polska Perkusja – Co trzeba wiedzieć?

Drukowane wydanie specjalne Perkusisty w pełni dotyczy polskiej perkusji. Historia, ludzie, wydarzenia, sprzęt. Wszystko co związane jest z polskim światem bębnów.

Perkusista na NAMM 2022

Po rocznej przerwie wracają najbardziej prestiżowe targi muzyczne na świecie – NAMM Show 2022 odbędą się jednak niestandardowo w czerwcu.

Oskar Podolski pokaże i opowie

Naszym zdaniem jest jednym z bardziej perspektywicznych polskich perkusistów, z dużymi szansami na rozwój kariery międzynarodowej.

Wybrane Produkty Miesiąca Kwietnia

Kwietniowe propozycje to same tegoroczne nowości, chociaż dwie nazwy są już dobrze znane wszystkim perkusistom. 

Romans z Evans?

Chociaż bardziej pasowałoby tu słowo małżeństwo, ponieważ Piotr Pniak oficjalnie związał się z firmą D’Addario, właścicielem marki Evans.

Eliminator za pazuchę

Pearl odsłonił kilka tegorocznych nowości, jedną z nich jest ciekawa wersja słynnej stopki Eliminator o nazwie Redline L.T.

Phil Collins pożegnał się z publicznością

Phil Collins podczas ostatniego koncertu Genesis w Londynie (26 marca) ogłosił koniec koncertowania Genesis.

Pożar w fabryce Sonor

Najstarszy, nieprzerwanie istniejący producent instrumentów perkusyjnych przeżył groźne chwile. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Eric Moore już niedługo w Polsce

Polscy perkusiści będą mieć okazję przyjrzeć się w praktyce Gewa Digital Drums, młodej marce bębnów elektronicznych, pochodzących z Niemiec.

Sabian Anthology

Rodzina talerzy Sabian HHX doczekała się wewnętrznej serii blach o nazwie Anthology. Przybliżamy bliżej cały koncept, który jest też swoistą celebracją 40-lecia działalności Sabian. 

Prezentacja Produktów Miesiąca Marca

W marcu perkusiści mogą się zapoznać z nowościami, a także wielkim powrotem uznanego urządzenia.

Legendarny Ludwig Vistalite ma już pół wieku!

Najczęstsze skojarzenie z Vistalite to oczywiście John Bonham z Led Zeppelin, który korzystał z tych bębnów raptem dwa lata (1973-1975). To wystarczyło.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"