Wydarzenia

Menza Mega Video Vault w kwietniu

Już za miesiąc do sieci trafi pierwsza odsłona serii filmów "Menza Mega Video Vault" nakręconych przez byłego perkusistę Megadeth, Nicka Menzę.

Nie żyje Bill Rieflin

Wczoraj w wieku 59 lat zmarł Bill Rieflin, perkusista znany m.in. z Ministry, Swans, R.E.M. i King Crimson.

Nowe werble Tama Woodworks

Werblowe nowości firmy Tama obejmują również dwa modele w limitowanej linii Woodworks.

Impact Festival 2020 - wyniki konkursu!

Prezentujemy wyniki konkursu, w którym można było wygrać wejściówki na Impact Festival 2020. Ósma edycja festiwalu odbędzie się 2 czerwca 2020 w łódzkiej Atlas Arenie. 

Mike Mangini wyjaśnia jak zagrać "Pale Blue Dot"

Mike Mangini opublikował video wyjaśniające kluczowe perkusyjne elementy utworu "Pale Blue Dot" pochodzącego z ostatniego albumu Dream Theater.

Matt Chamberlain w gronie artystów Paiste

Do rodziny artystów marki Paiste Cymbals dołączył Matt Chamberlain.

Tama: nowe werble Star Reserve i S.L.P

W tegorocznej ofercie marki Tama nie mogło zabraknąć nowych modeli werbli. Wśród nich jest mosiężny egzemplarz z linii Star Reserve oraz dwa instrumenty z serii S.L.P.

Koronawirus w Europie: przełożone targi Musikmesse 2020

Zaplanowana na początek kwietnia, jubileuszowa odsłona targów Musikmesse 2020 została przełożona z powodu epidemii koronawirusa Covid-19.

Remo Crown Control Gels i nowy rozmiar tłumika Sub Muff'l Bass Drum

Jedną z tegorocznych nowości marki Remo są tłumiące nakładki Crown Control Gels oraz nowy rozmiar tłumika do bębna basowego Sub Muff'l.

Carlos Santana w Polsce

Wirtuoz gitary świętuje 20-lecie albumu Supernatural oraz 50-lecie albumu Abraxas. W ramach trasy Miraculous 2020 World Tour Carlos Santana zawita do Polski, na bębnach zagra jego małżonka, Cindy Blackman.

Konkurs: wygraj bilet na Impact Festival 2020!

2 czerwca 2020 w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się ósma edycja Impact Festival. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet na to wydarzenie.

Talisman i Icarus - sygnowane werble Nicko McBraina

W kwietniu do oferty British Drum Company trafią dwa modele werbli sygnowanych przez perkusistę Iron Maiden, Nicko McBraina.

Nowe modele werbli Ludwig Drums

Na 2020 rok firma Ludwig Drums przygotowała kilka nowych modeli werbli, w tym pięknie się prezentujący Aged Exotic Carpathian Elm.