Wydarzenia

Nowe Agopy już teraz!

Turecki gigant talerzowy nie czeka na nowy rok i już teraz prezentuje swoje nowości sprzętowe utrzymane w bardzo tradycyjnym tonie.

Produkty Miesiąca w Listopadzie

Rekomendujemy sprzęt, który ma premierę rynkową na świecie, ale też taki, który ma swoją prapremierę w Polsce.

Nowa seria talerzy Sabian!

Kanadyjski producent talerzy przedstawia nową serię profesjonalnych talerzy. Nazywa się Stratus.

Drummers United Polska

Pionierskie wydarzenie związane z polskimi producentami sprzętu i szkołami perkusyjnymi odbędzie się wkrótce w Grodzisku Mazowieckim.

Zakwalifikowani do Young Drum Hero!

Do pierwszego etapu konkursu Young Drum Hero, który odbywa się w Opolu w ramach festiwalu Drumfest, zakwalifikowało się aż 26 uczestników w trzech grupach.

Elektroniczne bębny DW ruszają podbijać świat!

A z nimi oprogramowanie DW Soundworks. DW Drums – tak mocno utożsamiane z akustycznym brzmieniem – z przytupem atakuje świat elektroniki!

Mike Portnoy z powrotem w Dream Theater!

Stało się! Zespół Dream Theater ogłosił, w swoich mediach społecznościowych, wielki powrót jednego z założycieli zespołu, który pożegnał się z kapelą 9 sierpnia 2010 roku.

Boys and girls? Nicko McBrain wraca do formy!

Aktualizacja stanu zdrowia perkusisty Iron Maiden. Charyzmatyczny i przy tym bardzo sympatyczny bębniarz ma dla fanów zestaw dobrych wieści.

OPOLSKI DRUMFEST – CZAS NA ZESTAW!

Najbardziej zasłużony festiwal perkusyjny ponownie w perkusyjnym kalendarzu. Stopniowo, powoli i jak zawsze wielopłaszczyznowo, nie tylko w perkusji.

Nowy polski perkusista w szeregach Paiste

Można nawet rzec, że dosłownie nowy. Legenda talerzowa przyjęła w swoje szeregi polskiego perkusistę, który wpisuje się mocno w rockowy rodowód firmy.

Krakowski festiwal perkusyjny wraca!

Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnej edycji krakowskiego festiwalu perkusyjnego „Źródła i inspiracje”. Wydarzenie ciekawe, oryginalne i… inspirujące.

Nowy polski artysta Tama!

Firma Tama Drums ogłosiła, że oficjalnie na instrumentach marki grać będzie polski bębniarz Michał Jakubowski.

Chris Slade, czyli „Łysy z AC/DC”, zadudni z zespołem w Polsce.

Zdjęcia, które słychać? Patrząc na perkusyjne fotki Chrisa wielu perkusistów, pamiętających go dobrze z AC/DC, od razu słyszy charakterystyczne dudnienie w boczne bębny.

Lekcje z Darayem podczas trasy Hunter? Czemu nie!

Darek Brzozowski rusza w trasę koncertową z zespołem Hunter. Oprócz pełnych emocji koncertów, możemy również podszlifować swoje doświadczenie.

Rodzina Paiste wita polskiego perkusistę!

Szwajcarska firma Paiste należy do tzw. Wielkiej Czwórki producentów talerzy perkusyjnych. Właśnie pochwaliła się nowym polskim artystą.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.