Zestawy artystów

Wykop: Mark Guiliana i jego brzmienie

Wykop: Mark Guiliana i jego brzmienie

W lecie 2023 roku Mark Guiliana spokojnie, bez większego rozgłosu, zakończył współpracę z marką Zildjian na rzecz tureckiego Istanbul Agop.
Wykop: Robert Markiewicz

Wykop: Robert Markiewicz

Kto był na koncertach Organka ten wie, że dzieje się tam sporo. Robert Markiewicz mieli mocno, nie tylko w bębny akustyczne, ale też wybija pełne partie elektroniczne.
Wykop: Wojtek Deręgowski

Wykop: Wojtek Deręgowski

Wojtek jest jednym z naszych czołowych przedstawicieli w świecie współczesnej perkusji, gdzie duże znaczenie ma aktywność w sieci.
Wykop: Beata Polak – w detalach

Wykop: Beata Polak – w detalach

Często nazywamy Beatę pieszczotliwym tytułem „matki Chrzestnej polskich perkusistek”. Niesamowicie doświadczona, przyczyniła się bardzo mocno do propagowania perkusji wśród dziewczyn.
Wykop: Marcin Jahr

Wykop: Marcin Jahr

W niniejszym dziale Perkusisty zazwyczaj przyglądamy się obszernym i różnorodnym zestawom, które są w posiadaniu muzyków, operujących w szeroko pojętej muzyce rockowej.
Wykop: Kerim „Krimh” Lechner

Wykop: Kerim „Krimh” Lechner

Kerim nieustannie podnosi jakość nie tylko swojej gry, ale też materiałów ogólnoperkusyjnych, które publikuje w chwili, gdy nie jest zajęty sesją lub graniem koncertów. Tym razem przyłapaliśmy go w studio podczas nagrań nowego albumu zespołu Septicflesh.
Wykop: Robert Rasz

Wykop: Robert Rasz

Znany głównie z pracy z Gabą Kulką, Melą Koteluk, często goszczący na ścieżkach dźwiękowych świetnych polskich filmów. Przyglądamy się zestawowi Roberta Rasza.
Wykop: Dirk Verbeuren (Megadeth)

Wykop: Dirk Verbeuren (Megadeth)

Perkusista zespołu Megadeth gościł ostatnio na polskich deskach, gdzie jak zawsze dawał z siebie wszystko. Dzięki swojemu oddaniu zdobył sympatię fanów i duże uznanie wśród sympatyków solidnego bębnienia.
Wykop: Derek Roddy

Wykop: Derek Roddy

Słynny amerykański bębniarz specjalizujący się w ekstremalnych odmianach metalu zakochał się w swoim nowym zestawie, o czym nam opowiadał jesienią. Nowe bębny akrylowe idealnie spełniają się w jego grze. Jak wygląda całość zestawu? Interesująco!
Wykop: Inferno

Wykop: Inferno

Licznik koncertów perkusisty zespołu Behemoth wciąż pędzi do przodu. Opisywany europejski zestaw czy też zestaw amerykański są w ciągłym użyciu. Składany, rozkładany w różnych warunkach, wożony, przenoszony, ciągle w ruchu. A jest tu sporo rzeczy, które mogą wywinąć psikusa.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.