Zestawy artystów

Wykop: Marcin Jahr

Wykop: Marcin Jahr

W niniejszym dziale Perkusisty zazwyczaj przyglądamy się obszernym i różnorodnym zestawom, które są w posiadaniu muzyków, operujących w szeroko pojętej muzyce rockowej.
Wykop: Kerim „Krimh” Lechner

Wykop: Kerim „Krimh” Lechner

Kerim nieustannie podnosi jakość nie tylko swojej gry, ale też materiałów ogólnoperkusyjnych, które publikuje w chwili, gdy nie jest zajęty sesją lub graniem koncertów. Tym razem przyłapaliśmy go w studio podczas nagrań nowego albumu zespołu Septicflesh.
Wykop: Robert Rasz

Wykop: Robert Rasz

Znany głównie z pracy z Gabą Kulką, Melą Koteluk, często goszczący na ścieżkach dźwiękowych świetnych polskich filmów. Przyglądamy się zestawowi Roberta Rasza.
Wykop: Dirk Verbeuren (Megadeth)

Wykop: Dirk Verbeuren (Megadeth)

Perkusista zespołu Megadeth gościł ostatnio na polskich deskach, gdzie jak zawsze dawał z siebie wszystko. Dzięki swojemu oddaniu zdobył sympatię fanów i duże uznanie wśród sympatyków solidnego bębnienia.
Wykop: Derek Roddy

Wykop: Derek Roddy

Słynny amerykański bębniarz specjalizujący się w ekstremalnych odmianach metalu zakochał się w swoim nowym zestawie, o czym nam opowiadał jesienią. Nowe bębny akrylowe idealnie spełniają się w jego grze. Jak wygląda całość zestawu? Interesująco!
Wykop: Inferno

Wykop: Inferno

Licznik koncertów perkusisty zespołu Behemoth wciąż pędzi do przodu. Opisywany europejski zestaw czy też zestaw amerykański są w ciągłym użyciu. Składany, rozkładany w różnych warunkach, wożony, przenoszony, ciągle w ruchu. A jest tu sporo rzeczy, które mogą wywinąć psikusa.
Wykop: Igor Falecki

Wykop: Igor Falecki

Igor był jednym z bohaterów Śląskiego Festiwalu Perkusyjnego. Tam też mogliśmy dokładnie obejrzeć jego zestaw i wyciągnąć pewne wnioski z tym związane. Czym się wyróżnia? Jak dostosowuje sprzęt do swoich potrzeb?
Wykop: Paweł Dobrowolski

Wykop: Paweł Dobrowolski

Jeden z najwybitniejszych polskich perkusistów jazzowych został przyłapany w zespole Marka Napiórkowskiego za takim właśnie zestawem perkusyjnym. Jak się zapewne wszyscy domyślają jest to jedna z wielu wariacji układów bębnów artysty. Co my tu mamy?
Wykop: Ash Soan

Wykop: Ash Soan

Przyglądamy się minimalistycznemu zestawowi, na którym Ash Soan zagrał podczas Śląskiego Festiwalu Muzycznego 2019.
Wykop: Dali Mraz

Wykop: Dali Mraz

Ten niezwykle sympatyczny i piekielnie sprawny perkusista dał się poznać polskiej publiczności już kilkakrotnie. Dali doskonale kieruje swoją karierą, która skoncentrowana jest mocno na wirtuozerskim podejściu do bębnów.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"