Zestawy artystów

Wykop: Robert Rasz

Wykop: Robert Rasz

Znany głównie z pracy z Gabą Kulką, Melą Koteluk, często goszczący na ścieżkach dźwiękowych świetnych polskich filmów. Przyglądamy się zestawowi Roberta Rasza.
Wykop: Dirk Verbeuren (Megadeth)

Wykop: Dirk Verbeuren (Megadeth)

Perkusista zespołu Megadeth gościł ostatnio na polskich deskach, gdzie jak zawsze dawał z siebie wszystko. Dzięki swojemu oddaniu zdobył sympatię fanów i duże uznanie wśród sympatyków solidnego bębnienia.
Wykop: Derek Roddy

Wykop: Derek Roddy

Słynny amerykański bębniarz specjalizujący się w ekstremalnych odmianach metalu zakochał się w swoim nowym zestawie, o czym nam opowiadał jesienią. Nowe bębny akrylowe idealnie spełniają się w jego grze. Jak wygląda całość zestawu? Interesująco!
Wykop: Inferno

Wykop: Inferno

Licznik koncertów perkusisty zespołu Behemoth wciąż pędzi do przodu. Opisywany europejski zestaw czy też zestaw amerykański są w ciągłym użyciu. Składany, rozkładany w różnych warunkach, wożony, przenoszony, ciągle w ruchu. A jest tu sporo rzeczy, które mogą wywinąć psikusa.
Wykop: Igor Falecki

Wykop: Igor Falecki

Igor był jednym z bohaterów Śląskiego Festiwalu Perkusyjnego. Tam też mogliśmy dokładnie obejrzeć jego zestaw i wyciągnąć pewne wnioski z tym związane. Czym się wyróżnia? Jak dostosowuje sprzęt do swoich potrzeb?
Wykop: Paweł Dobrowolski

Wykop: Paweł Dobrowolski

Jeden z najwybitniejszych polskich perkusistów jazzowych został przyłapany w zespole Marka Napiórkowskiego za takim właśnie zestawem perkusyjnym. Jak się zapewne wszyscy domyślają jest to jedna z wielu wariacji układów bębnów artysty. Co my tu mamy?
Wykop: Ash Soan

Wykop: Ash Soan

Przyglądamy się minimalistycznemu zestawowi, na którym Ash Soan zagrał podczas Śląskiego Festiwalu Muzycznego 2019.
Wykop: Dali Mraz

Wykop: Dali Mraz

Ten niezwykle sympatyczny i piekielnie sprawny perkusista dał się poznać polskiej publiczności już kilkakrotnie. Dali doskonale kieruje swoją karierą, która skoncentrowana jest mocno na wirtuozerskim podejściu do bębnów.
Wykop: Anton Fig

Wykop: Anton Fig

Perkusista pochodzący z RPA jest obecnie etatowym garowym mistrza bluesowej gitary Joe Bonamassy.
Wykop: Mat Nicholls

Wykop: Mat Nicholls

W styczniu tego roku, po trzech i pół roku przerwy, Mat wraz z zespołem Bring Me The Horizon wydali kolejny album studyjny.