Zestawy artystów

Wykop: Anton Fig

Wykop: Anton Fig

Perkusista pochodzący z RPA jest obecnie etatowym garowym mistrza bluesowej gitary Joe Bonamassy.
Wykop: Mat Nicholls

Wykop: Mat Nicholls

W styczniu tego roku, po trzech i pół roku przerwy, Mat wraz z zespołem Bring Me The Horizon wydali kolejny album studyjny.
Wykop: Brann Dailor

Wykop: Brann Dailor

Perkusiści grający skomplikowane partie perkusji w muzyce metalowej zazwyczaj dysponują bardzo „szybkim” zestawem. Chodzi tu oczywiście o szybko wybrzmiewające bębny i blachy, dzięki czemu uzyskuje się większą selektywność brzmienia.
Wykop: Dan Searle

Wykop: Dan Searle

Perkusista zespołu Architects z pewnością nie ma w zwyczaju głaskać swoich bębnów. Instrument przygotowany jest do zbierania mocnych, rytmicznych ciosów zarówno na górze jak i na dole.
Wykop: Jojo Mayer

Wykop: Jojo Mayer

Szwajcarski mistrz perkusji znany jest z konkretnej wizji swojego brzmienia, na które ma bezpośredni wpływ. Nie chodzi tu jedynie o dobór instrumentów, ale tworzenie kolejnych rozwiązań wspólnie z firmami, z którymi współpracuje. Od efektowego Hoop Crashera przez serię Sabian Fierce aż po pracę stopki Sonor Jojo Mayer Perfect Balance.
Wykop: Mike Portnoy

Wykop: Mike Portnoy

Miał przyjechać do Polski razem z supergrupą Sons of Apollo. Niestety, nie przyjechał, ale w kwietniu zobaczymy go w warszawie razem z The Neal Morse Band. Mike ma to do siebie, że zestawy, na jakich gra, to zestawy prawdziwie „na bogato”! Jak wyglądało to w Sons of Apollo?
Wykop: Michał „Dimon” Jastrzębski

Wykop: Michał „Dimon” Jastrzębski

Lao Che jest bez wątpienia jednym z czołowych zespołów polskiej sceny rockowej. Takie to mało odkrywcze zdanie na początek. Nie jest może do końca zachęcające, ale przyjrzyjmy się dokładnie, co się za tym kryje. Nas oczywiście interesuje praca perkusji.
Wykop: Jonathan „Ginger” Hamilton

Wykop: Jonathan „Ginger” Hamilton

Odrobina klimatu soulowego zawsze jest mile widziana. Ginger znany ze współpracy z takimi artystami, jak V Brown, Peter Andre, Pixie Lott, Jessie J. i wreszcie Sam Smith, to jeden z przedstawicieli „kościelnych” bębniarzy.
Wykop: Dariusz Daray Brzozowski

Wykop: Dariusz Daray Brzozowski

Najnowsza płyta Dimmu Borgir oznacza, że Darka w najbliższych miesiącach ciężko będzie złapać na piwo.
Wykop: Arya Goggin

Wykop: Arya Goggin

Perkusista brytyjskiego zespołu Skindred, który dwukrotnie wystąpił na festiwalu do niedawna nazywanym Przystankiem Woodstock (obecnie Pol’and’Rock Festiwal).
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"