Wykop: Kerim „Krimh” Lechner

Dodano: 19.01.2021
Autor: Staszek Piotrowski

Kerim nieustannie podnosi jakość nie tylko swojej gry, ale też materiałów ogólnoperkusyjnych, które publikuje w chwili, gdy nie jest zajęty sesją lub graniem koncertów. Tym razem przyłapaliśmy go w studio podczas nagrań nowego albumu zespołu Septicflesh.

Dla nas była to doskonała okazja do zdobycia ciekawostek. Dla Kerima kompletnie niewygodny moment na zawracanie głowy. Co w takiej sytuacji zrobił muzyk? Oczywiście dał nam wszystko, co chcieliśmy!

Często podajemy tego austriackiego perkusistę, specjalizującego się w ostrym metalu, jako wzór do naśladowania. Wspomniany rozwój jakościowy jest niesamowicie zauważalny, gdy przejrzymy jego materiały. Rozwija kolejne techniki gry i tworzy coraz ciekawsze filmy. Skupia się nie tylko na tym, co w danej chwili tworzy lub ogrywa, ale też sumiennie wypełnia swoje obowiązki jako artysta, będący pod skrzydłami danej firmy (endorsement). Każdy dodatek, wymiana, nowość czy uzupełnienie, jakie pojawia się w jego zestawie jest tematem kolejnej publikacji, w której podkreśla znaczenie wsparcia i przeznaczenie sprzętu. Posiada bogaty kanał YouTube, gdzie znajdziemy zarówno nagrania koncertowe, drum covery, a także opisy instrumentu czy też interesujące odpowiedzi na pytania w komentarzach.

Ten artykuł możesz przeczytać ZA DARMO. Zarejestruj się i zaloguj. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.
Perkusista - online
QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.