Kerim "Krimh" Lechner

Dodano: 14.02.2019
Autor: Maciej Nowak

Jest perkusistą XXI wieku i nie jest to związane wyłącznie z wysokimi umiejętnościami, ale ze sposobem prowadzenia swojej kariery. Nie oczekuje, że ktoś będzie robił za niego, nie czeka na okazję, tylko sam ją kreuje kolejnymi ruchami. Od szkoły życia w Decapitated przez grę w Behemoth po grecki Septicflesh, konsekwentnie do przodu.

Często na naszych łamach poruszamy temat aktywności i umiejętności zarządzania własną karierą. Kerim nie jest może członkiem legendarnego zespołu, zapełniającego stadiony i nie nagrał albumów sprzedających się w milionach egzemplarzy, ale bycie profesjonalnym perkusistą nie zawsze się z tym wiąże. Można powiedzieć, że tylko nieliczni wkraczają na ten pułap, na co składa się wiele różnych czasami pozamuzycznych czynników. Szczególnie trudne jest to w muzyce metalowej. Tym bardziej warto przyjrzeć się dokładnie temu, co i jak robi ten bardzo sympatyczny austriacki bębniarz, który jest mocno związany z Polską, bo właśnie w naszym kraju dojrzał możliwości zbudowania swojej marki.

Kerim jest perkusistą, który bardzo umiejętnie rozwija swoją karierę, wykorzystując przy tym wszystkie możliwe środki. Najważniejsze jednak jest to, że nie ma w tym żadnej próby tworzenia taniej sensacji i kontrowersji. Jego rosnąca renoma jest efektem rzetelnej i wytrwałej pracy oraz umiejętności współpracy i komunikacji z innymi.

Ten artykuł przeczytasz jedynie w ramach pełnego dostępu cyfrowego. Dołącz do grona naszych czytelników i korzystaj z pełnej zawartości serwisu!
Perkusista - online
Promocja! Miesiąc za "piątaka"
Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"