Lekcje z Kerimem Lechnerem przed koncertami Septicflesh

Dodano: 21.02.2019

Już w kwietniu przyjedzie do Polski na dwa koncerty formacja Septicflesh z Kerimem Lechnerem w składzie. Przy okazji koncertów Krimh będzie udzielać lekcji perkusyjnych, na które można się już zapisywać.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Koncerty odbędą się 6 kwietnia w poznańskim Klubie U Bazyla oraz 7 kwietnia w warszawskiej Proximie. W obu miastach wystąpią również brazylijski KrisiunDiabolical ze Szwecji oraz szwajcarski Science of Disorder.

Kerim Lechner czeka na zgłoszenia wysyłane na adres: krimhdrumlessons@gmail.com

Przeczytaj wywiad z Kerimem Lechnerem

Septicflesh będzie promować wydany we wrześniu 2017 roku dziesiąty album "Codex Omega", który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony fanów i mediów. Brazylijscy deathmetalowcy z Krisiun mają natomiast na koncie świeżo wydany, jedenasty już krążek "Scourge of the Enthroned", który ukazał się nakładem Centrury Media Records.

6.04.2019
Poznań / Klub U Bazyla
g. 19:00

7.04.2019
Warszawa / Proxima
g. 19:00

Bilety:
79 - www.pwevents.pl
84 - biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl (Media Markt, Empik, Saturn)
89 - w dniu koncertu

Zdjęcie: Marie Idlin

Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Powiązane artykuły
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.