Testy

Na co komu nowe Paiste Flat ride? Blachy

Na co komu nowe Paiste Flat ride?

Cienkie, płaskie i delikatne talerze od firmy, która wymyśliła i jako pierwsza wprowadzała na rynek ten typ blach.

„Garderoba” dla werbla od Evans Akcesoria

„Garderoba” dla werbla od Evans

Marka Evans nie próżnuje i wprowadza kolejny, obszerny pakiet sprzętowy o chwytliwej nazwie.

Meinl Polyphonic – 3 crashe Blachy

Meinl Polyphonic – 3 crashe

Pełna nazwa to: Meinl Byzance Traditional Polyphonic crash. Brzmi to jak nazwisko portugalskiego lub brazylijskiego piłkarza, które ostatecznie skraca się do jednej nazwy.

Cztery membrany Evans. Którą wybrać? Naciągi

Cztery membrany Evans. Którą wybrać?

Cena, jakość, styl, skala kompromisu? Wybór naciągu werblowego opiera się o różne kryteria. Najczęściej patrzymy przez stosunek wytrzymałości do ceny, próbując zachować jak najwięcej walorów brzmieniowych, które nas interesują.

Pałki Meinl dla drobnych, małych dłoni Pałki

Pałki Meinl dla drobnych, małych dłoni

Firma Meinl Stick & Brush regularnie rozszerza swoją ofertę i spokojnie można wieścić, że jest na dobrej drodze do tego, by stać się prawdziwym pałkowym gigantem. 

Nowe Meinl Classics Dual i zły Daray Blachy

Nowe Meinl Classics Dual i zły Daray

Meinl Classics Custom Dual to jedna z największych tegorocznych nowości talerzowych na świecie. Czy zachwyty artystów nad tą serią to marketingowa pompka, czy faktycznie coś jest w tych talerzach?

Pomysłowe werble Benny’ego Greba Werble

Pomysłowe werble Benny’ego Greba

Niemiecki perkusista przyzwyczaił nas do innowacyjnego podejścia nie tylko w grze, ale także w kwestii instrumentów z jakich korzysta.

Meinl Digital Cajon - kloc z triggerami Perkusjonalia

Meinl Digital Cajon - kloc z triggerami

Nie zapomnę euforii, jaka towarzyszyła mi, kiedy wyjmowałem z pudełka nowiuśki Meinl Digital Cajon, jaki do testów przysłał mi dystrybutor. Jak to u faceta, pierwsze co mnie urzekło, to design brzozowej skrzynki, pomalowanej na czarno, z kosmicznie wyglądającymi czterema gumowymi padami. I w sumie tylko on. Dalej było już tylko wielkie pasmo rozlicznych rozczarowań. Ale od początku...

Dlaczego nalegano byśmy sprawdzili werbel Tama S.L.P. Dynamic Bronze? Werble

Dlaczego nalegano byśmy sprawdzili werbel Tama S.L.P. Dynamic Bronze?

Tama S.L.P. to jedne z najbardziej charakternych serii werbli na rynku, poprzeczka jest tam zawieszona wysoko, a tu dostajemy werbel z popularnego brązu. Da radę? Czy będzie wydmuszką w stylu „taki se”?

Yamaha na nowo podpina się do gniazdka Z prądem

Yamaha na nowo podpina się do gniazdka

Zerknijmy do katalogu perkusji Yamaha. Coś zrobiło się przewiewnie, a to oznacza, że będą pojawiać się coraz to nowe rzeczy! Jeden z obecnie czołowych modeli zawędrował do naszej redakcji, jest nim Yamaha DTX6K2-X.

Ile prawdy jest w brzozowym Polmuzie? Bębny

Ile prawdy jest w brzozowym Polmuzie?

Nowa odsłona marki Polmuz miała miejsce na jesieni 2019 i z pewnością nie przeszła bez echa. Bębny są promowane w mediach społecznościowych, ale najważniejsza jest przecież ich wartość bojowa.

Yamaha Stage Custom Hip Bębny

Yamaha Stage Custom Hip

Ostatnie lata przyniosły ogromny rozwój tzw. kompaktowych zestawów perkusyjnych. Użyteczność takich instrumentów zdaje się coraz bardziej uzasadniona, dlatego też firmy urozmaicają swoje nowe propozycje.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"