Testy

Monitory PM-100 i PM-200 dla Roland V-Drums Z prądem

Monitory PM-100 i PM-200 dla Roland V-Drums

Uzupełniając swoją ofertę z zakresu perkusji elektronicznych firma Roland wprowadziła na rynek serię aktywnych monitorów podłogowych, przeznaczonych dla modułów V-Drums. Seria PM to spersonalizowany system głośników ze zintegrowanymi funkcjami miksowania o szerokim spektrum zastosowań.

DW Drum Enhancer Z prądem

DW Drum Enhancer

Nazwa brzmi dumnie, prawda? Ale co za tym się kryje? DW Drums nie jest przecież firmą, która lubuje się w elektronice. Fani drewna i akustycznych brzmień dopiero wkraczają w te rejony i to mocno nieśmiało.

Roland TD-50KV Z prądem

Roland TD-50KV

Mamy przed sobą prawdziwego potwora.

Roland TD-1KPX Z prądem

Roland TD-1KPX

Czyżby seria bębnów Roland TD-1 została powiększona o nowy model? A może tu chodzi o coś wspólnego z zestawem TD-4KP?

Zestaw KAT KT2 Z prądem

Zestaw KAT KT2

Niedawno prezentowaliśmy zestaw KAT, należący do pierwszej, najtańszej linii produktów firmy. Teraz przyszedł czas na podkręcenie nieco parametrów i zapoznanie się z modelem o stopień wyższym.

Zestaw KAT-1 Z prądem

Zestaw KAT-1

Po wielu latach oczekiwania gościmy wreszcie na naszych łamach zestaw bębnów elektronicznych KAT. Podstawowym atrybutem bębnów jest ich niska cena. Co otrzymujemy w zamian?

Zestaw Roland TD-25KV Z prądem

Zestaw Roland TD-25KV

Mamy do czynienia z czołowym producentem perkusji elektronicznych, ale kolejny zestaw i to o numerze 25?

Zestaw Behringer XD80USB Z prądem

Zestaw Behringer XD80USB

Witamy kolejne bębny elektroniczne na polskim rynku! Tym razem za temat "garów na prąd" wzięła się niemiecka firma Behringer. Sprawdźmy, co nam oferuje i ile będziemy musieli za to zapłacić.

Roland TD-1K i TD-1KV Z prądem

Roland TD-1K i TD-1KV

Rynek bębnów elektronicznych rozwija się niesamowicie dynamicznie. Kolejne firmy próbują swoich sił w świecie triggerów i padów.

Moduł triggerów Roland TM-2 Z prądem

Moduł triggerów Roland TM-2

Japoński gigant elektroniki bardzo rozważnie wykonuje swoje kolejne kroki. Zamiast siłować się na modyfikację swoich zestawów perkusyjnych, skierował swoją uwagę w stronę, która rozwija się bardzo dynamicznie - hybrydowanie bębnów.

Roland HPD-20 Z prądem

Roland HPD-20

Najnowszy HandSonic HPD-20 od Rolanda dostępny od 1 września. Zapraszamy na krótką prezentację sprzętu japońskich mistrzów.

Roland TD-4KP Portable Z prądem

Roland TD-4KP Portable

W ostatnim roku byliśmy świadkami kolejnego kroku naprzód, jeżeli chodzi o rozwój firmy Roland i jej technologii. Nowy silnik SuperNATURAL z modelowaniem behawioralnym zbliżył mocno elektroniczny sprzęt do niedoścignionego naturalnego brzmienia bębnów.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Tylko teraz:
Promocja na start: 1 miesiąc za 1 zł!