Testy

EVANS SENSORY - zapiski z pierwszych podróży Z prądem

EVANS SENSORY - zapiski z pierwszych podróży

A dokładnie Evans Hybrid Sensory Percussion powered by Sunhouse. Firma Evans przedstawia kolejny produkt wykraczający daleko poza typowe postrzeganie marki, jako tej od naciągów.

Yamaha na nowo podpina się do gniazdka Z prądem

Yamaha na nowo podpina się do gniazdka

Zerknijmy do katalogu perkusji Yamaha. Coś zrobiło się przewiewnie, a to oznacza, że będą pojawiać się coraz to nowe rzeczy! Jeden z obecnie czołowych modeli zawędrował do naszej redakcji, jest nim Yamaha DTX6K2-X.

Monitory PM-100 i PM-200 dla Roland V-Drums Z prądem

Monitory PM-100 i PM-200 dla Roland V-Drums

Uzupełniając swoją ofertę z zakresu perkusji elektronicznych firma Roland wprowadziła na rynek serię aktywnych monitorów podłogowych, przeznaczonych dla modułów V-Drums. Seria PM to spersonalizowany system głośników ze zintegrowanymi funkcjami miksowania o szerokim spektrum zastosowań.

DW Drum Enhancer Z prądem

DW Drum Enhancer

Nazwa brzmi dumnie, prawda? Ale co za tym się kryje? DW Drums nie jest przecież firmą, która lubuje się w elektronice. Fani drewna i akustycznych brzmień dopiero wkraczają w te rejony i to mocno nieśmiało.

Roland TD-50KV Z prądem

Roland TD-50KV

Mamy przed sobą prawdziwego potwora.

Roland TD-1KPX Z prądem

Roland TD-1KPX

Czyżby seria bębnów Roland TD-1 została powiększona o nowy model? A może tu chodzi o coś wspólnego z zestawem TD-4KP?

Zestaw KAT KT2 Z prądem

Zestaw KAT KT2

Niedawno prezentowaliśmy zestaw KAT, należący do pierwszej, najtańszej linii produktów firmy. Teraz przyszedł czas na podkręcenie nieco parametrów i zapoznanie się z modelem o stopień wyższym.

Zestaw KAT-1 Z prądem

Zestaw KAT-1

Po wielu latach oczekiwania gościmy wreszcie na naszych łamach zestaw bębnów elektronicznych KAT. Podstawowym atrybutem bębnów jest ich niska cena. Co otrzymujemy w zamian?

Zestaw Roland TD-25KV Z prądem

Zestaw Roland TD-25KV

Mamy do czynienia z czołowym producentem perkusji elektronicznych, ale kolejny zestaw i to o numerze 25?

Zestaw Behringer XD80USB Z prądem

Zestaw Behringer XD80USB

Witamy kolejne bębny elektroniczne na polskim rynku! Tym razem za temat "garów na prąd" wzięła się niemiecka firma Behringer. Sprawdźmy, co nam oferuje i ile będziemy musieli za to zapłacić.

Roland TD-1K i TD-1KV Z prądem

Roland TD-1K i TD-1KV

Rynek bębnów elektronicznych rozwija się niesamowicie dynamicznie. Kolejne firmy próbują swoich sił w świecie triggerów i padów.

Moduł triggerów Roland TM-2 Z prądem

Moduł triggerów Roland TM-2

Japoński gigant elektroniki bardzo rozważnie wykonuje swoje kolejne kroki. Zamiast siłować się na modyfikację swoich zestawów perkusyjnych, skierował swoją uwagę w stronę, która rozwija się bardzo dynamicznie - hybrydowanie bębnów.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.