Testy

Stopki perkusyjne Big Foot Hardware

Stopki perkusyjne Big Foot

W poszukiwaniu dobrych rozwiązań ekonomicznych przy zachowaniu jakości sprzętu natknęliśmy się na stopki marki Big Foot. Polski dystrybutor Music Media zaprezentował nam szeroki asortyment urządzeń.

Ramy Gibraltar Hardware

Ramy Gibraltar

Jak bardzo przydatny jest rack - wiedzą doskonale często koncertujący perkusiści.

Stopa Sakae X-Calibur Hardware

Stopa Sakae X-Calibur

Niedawno na naszych łamach prezentowaliśmy naszym zdaniem najlepsze dostępne stopki na polskim rynku. Ciekawe, czy X-Calibur od firmy Sakae znalazłby się na tej liście. Sprawdziliśmy to.

Najlepsze perkusyjne stopki Hardware

Najlepsze perkusyjne stopki

Szybki przegląd dziesięciu - naszym zdaniem - najlepszych stopek perkusyjnych, jakie można kupić w Polsce. Czy rozwialiśmy nieco wasze wątpliwości w kwestii wyboru?

Stopa Tama Speed Cobra HP310LW Hardware

Stopa Tama Speed Cobra HP310LW

Speed Cobra zdobywa coraz większe grono fanów. Nic dziwnego, że Japończycy zdecydowali się na wyprodukowanie jej uboższej wersji zarówno w opcji pojedynczej, jak i podwójnej.

DW MFG - stopki MDD Hardware

DW MFG - stopki MDD

O firmie DW można mówić i pisać godzinami. Ostatnio jest o nich jeszcze głośniej z racji przejęcia 5 znanych marek perkusyjnych. Opinie są różne, ale jedno jest bezsprzeczne. Jak DW zabiera się za opracowanie czegoś nowego to znaczy, że produkt finalny będzie na wysokim poziomie.

Drumcraft Multi Clamp MC 8.2 Hardware

Drumcraft Multi Clamp MC 8.2

Niemiecka firma Drumcraft stopniowo powiększa asortyment swoich produktów.

Tama Star Hardware Hardware

Tama Star Hardware

Fenomenalne bębny Tama Star trzeba otoczyć odpowiednim hardware, który swoją jakością będzie pasował do tych ekskluzywnych bębnów.

Stopa Axis A21 Laser Hardware

Stopa Axis A21 Laser

Stopki perkusyjne Axis cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród wielu perkusistów, którzy cenią sobie szybkość.

Stopa Mapex Falcon Hardware

Stopa Mapex Falcon

W zeszłym numerze prezentowaliśmy hardware serii Falcon firmy Mapex. Do pełni opisu brakowało stopek perkusyjnych. Zgodnie z zapowiedzią prezentujemy je teraz.

Hardware Ludwig Atlas Pro Hardware

Hardware Ludwig Atlas Pro

Legendarna firma zaprezentowała w zeszłym roku nowy rozkład swojego hardware. Trzy różne serie, które powinny zaspokoić potrzeby wszystkich perkusistów. Do naszej prezentacji wybraliśmy najbardziej masywną serię Pro.

Stopa Gibraltar G-Class Hardware

Stopa Gibraltar G-Class

Słynna firma produkująca hardware wszelkiej maści wzięła się mocno za konstrukcję perkusyjnych stopek i kompletnie zmieniła ich wizerunek. Czy zmiany dotyczą jedynie wyglądu sprzętu? Zobaczmy.