Testy

Tama Iron Works Studio Series Hardware

Tama Iron Works Studio Series

Nagrywanie własnej gry stało się czynnością bardzo powszechną i przestało być tajnikiem jedynie dla mistrzów studyjnego fachu. Kolejne filmy pojawiają się w Internecie, a tym samym rośnie poziom prezentowanych treści. W przypadku niniejszej prezentacji mówimy tu zarówno o brzmieniu, jak i wyglądzie.

Stopki perkusyjne Big Foot Hardware

Stopki perkusyjne Big Foot

W poszukiwaniu dobrych rozwiązań ekonomicznych przy zachowaniu jakości sprzętu natknęliśmy się na stopki marki Big Foot. Polski dystrybutor Music Media zaprezentował nam szeroki asortyment urządzeń.

Ramy Gibraltar Hardware

Ramy Gibraltar

Jak bardzo przydatny jest rack - wiedzą doskonale często koncertujący perkusiści.

Stopa Sakae X-Calibur Hardware

Stopa Sakae X-Calibur

Niedawno na naszych łamach prezentowaliśmy naszym zdaniem najlepsze dostępne stopki na polskim rynku. Ciekawe, czy X-Calibur od firmy Sakae znalazłby się na tej liście. Sprawdziliśmy to.

Najlepsze perkusyjne stopki Hardware

Najlepsze perkusyjne stopki

Szybki przegląd dziesięciu - naszym zdaniem - najlepszych stopek perkusyjnych, jakie można kupić w Polsce. Czy rozwialiśmy nieco wasze wątpliwości w kwestii wyboru?

Stopa Tama Speed Cobra HP310LW Hardware

Stopa Tama Speed Cobra HP310LW

Speed Cobra zdobywa coraz większe grono fanów. Nic dziwnego, że Japończycy zdecydowali się na wyprodukowanie jej uboższej wersji zarówno w opcji pojedynczej, jak i podwójnej.

DW MFG - stopki MDD Hardware

DW MFG - stopki MDD

O firmie DW można mówić i pisać godzinami. Ostatnio jest o nich jeszcze głośniej z racji przejęcia 5 znanych marek perkusyjnych. Opinie są różne, ale jedno jest bezsprzeczne. Jak DW zabiera się za opracowanie czegoś nowego to znaczy, że produkt finalny będzie na wysokim poziomie.

Drumcraft Multi Clamp MC 8.2 Hardware

Drumcraft Multi Clamp MC 8.2

Niemiecka firma Drumcraft stopniowo powiększa asortyment swoich produktów.

Tama Star Hardware Hardware

Tama Star Hardware

Fenomenalne bębny Tama Star trzeba otoczyć odpowiednim hardware, który swoją jakością będzie pasował do tych ekskluzywnych bębnów.

Stopa Axis A21 Laser Hardware

Stopa Axis A21 Laser

Stopki perkusyjne Axis cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród wielu perkusistów, którzy cenią sobie szybkość.

Stopa Mapex Falcon Hardware

Stopa Mapex Falcon

W zeszłym numerze prezentowaliśmy hardware serii Falcon firmy Mapex. Do pełni opisu brakowało stopek perkusyjnych. Zgodnie z zapowiedzią prezentujemy je teraz.

Hardware Ludwig Atlas Pro Hardware

Hardware Ludwig Atlas Pro

Legendarna firma zaprezentowała w zeszłym roku nowy rozkład swojego hardware. Trzy różne serie, które powinny zaspokoić potrzeby wszystkich perkusistów. Do naszej prezentacji wybraliśmy najbardziej masywną serię Pro.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.