Testy

Meinl Stick & Brush Pałki

Meinl Stick & Brush

Niemiecki producent talerzy i instrumentów perkusyjnych wkroczył na rynek z nowym produktem. Podczas Meinl Percussion Festival w Gutenstetten zaproszeni goście mogli nie tylko cieszyć się atrakcjami festiwalowymi, ale także przyjrzeć się dokładnie nowym pałeczkom. Redakcja Perkusisty dostała w prezencie solidną siatkę kijów!

Promark Firegrain Pałki

Promark Firegrain

W ostatnim czasie jesteśmy bombardowani informacjami z efektowną grafiką płonących pałeczek ProMark. O co w tym wszystkim chodzi? Zapraszamy, bo zapowiada się ciekawie.

Pałki marszowe Vater Pałki

Pałki marszowe Vater

Skąd pomysł na prezentację pałek marszowych? Przecież nie ma u nas tłumów tzw. drumline, które byłyby zainteresowane wertowaniem Perkusisty celem sprawdzenia modeli pałek. Nic z tych rzeczy. Te pałki przydatne są każdemu, kto gra na bębnach.

Pałki Vater Pałki

Pałki Vater

Amerykańska firma ze wschodniego wybrzeża należy podobno do trójki największych producentów pałek perkusyjnych na świecie. Na pewno?

Pałki Tama Rhythm Mate Pałki

Pałki Tama Rhythm Mate

Jeden z czołowych producentów bębnów na świecie zabrał się za pałeczki perkusyjne. Ktoś powie: "Ale przecież Tama już robi pałki!". Zgadza się, ale są to drogie modele i ich dostępność daje dużo do życzenia. Teraz mamy zmianę.

Pałki Vater Wicked Piston Pałki

Pałki Vater Wicked Piston

Model pałek Mike’a Manginiego z Dream Theater wygląda dość niepozornie. Tymczasem jest tu jeden drobny szczegół, który czyni ten model wyjątkowym.

Wincent - pałki i akcesoria Pałki

Wincent - pałki i akcesoria

Szwedzki producent pałek wraca w pełni na polski rynek za sprawą nowego dystrybutora. W związku z tym dostaliśmy od firmy Music Partners zestaw różnych modeli pałeczek oraz kilka ciekawych akcesoriów.

Rózgi perkusyjne GK Pałki

Rózgi perkusyjne GK

Zawsze z miłą chęcią prezentujemy na naszych łamach polskich producentów. Rynek perkusyjny to mnogość sprzętu, więc wydaje nam się, że Polacy także mogą mieć coś do powiedzenia.

Pałki Pellwood Pałki

Pałki Pellwood

Jeszcze 10 lat temu jedną z najgorszych rzeczy dla początkującego perkusisty był moment, w którym musiał uważać, by podczas gry nie połamać pałeczek, bo nie ma wystarczająco dużo funduszy na kolejną parę.

Pałki Zildjian Pałki

Pałki Zildjian

Firma Zibi, która odpowiedzialna jest za to, żeby Zildjiana było u nas dostatek, wysłała do naszej redakcji pudło zawierające talerz legendarnej serii K z autografem Jasona Bittnera.
Pałki firmy Los Cabos Pałki

Pałki firmy Los Cabos

Zawsze można zadać sobie pytanie, czym różni się jedna pałka hikorowa danego modelu od drugiej. Przy bliższym kontakcie z różnymi firmami produkującymi ten sprzęt różnica jest wyraźna, ale z pewnością Los Cabos dołączą do tych najlepszych.
Ahead - Nowości 2011 Pałki

Ahead - Nowości 2011

Jedni je kochają, inni nienawidzą. Są piekielnie wytrzymałe, ale nie każdy lubi uderzać w instrument tworzywem, z jakiego są zbudowane. Jedno jest pewne, firma Ahead nie śpi i przedstawia nam za pośrednictwem swojego dystrybutora - firmy Balidrum, kolejne swoje propozycje.