Testy

Remo Colortone Naciągi

Remo Colortone

Kolorowe naciągi jako ważne wydarzenie w świecie sprzętu perkusyjnego – jakie to… perkusyjne, prawda? Jednak tylko pozornie.

Porównanie naciągów: Aquarian, Attack, Code, Evans, Remo Naciągi

Porównanie naciągów: Aquarian, Attack, Code, Evans, Remo

Często pojawiają się różne dyskusje, czy to w zamkniętym gronie towarzyskim, czy też w otwartej formie np. w Internecie na temat jakości naciągów poszczególnych firm. Dotyczy to zarówno brzmienia, jak i trwałości, a wszystko opiera się oczywiście o cenę. Pokusiliśmy się więc o test, jakiego u nas jeszcze nie było.

Aquarian Performance II Naciągi

Aquarian Performance II

Witamy ponownie na naszych łamach firmę Aquarian (testowaliśmy naciągi Response 2 w grudniu) i ponownie w formacie podwójnym tzn. membran dwuwarstwowych.

Naciągi Evans UV1 Naciągi

Naciągi Evans UV1

Od jakiegoś czasu na naszym rynku można dostać naciągi Evans o nazwie UV1.

Aquarian Response 2 Clear Naciągi

Aquarian Response 2 Clear

Firma, która zawsze była w cieniu dwóch gigantów produkujących naciągi. Czy słusznie?

Naciągi Remo Silentstroke Naciągi

Naciągi Remo Silentstroke

Po cichu na akustycznych bębnach? Z grą pełną energii? Z czuciem gry jak na standardowych naciągach? Remo przerwało swoje milczenie w tej kwestii i prezentuje Silentstroke.

Remo Emperor White Suede Naciągi

Remo Emperor White Suede

"Najczęściej nagrywane naciągi w historii", jak to zwykła mówić o sobie firma Remo, prezentująca nam nowy zestaw "skór" z serii White Suede. Na cel naszej prezentacji firma obrała zestaw Emperor.

Remo naciągi werblowe modeli X Naciągi

Remo naciągi werblowe modeli X

Remo, jak wiadomo, jest totalnym światowym gigantem produkcji naciągów perkusyjnych. Posiada w swoim arsenale olbrzymie ilości doskonałych "skór" i jedyne pytanie, jakie się pojawia, to… które wybrać?

Naciągi Aquarian Super-Kick Naciągi

Naciągi Aquarian Super-Kick

Wielu bębniarzy przez lata z powodzeniem używa naciągów Aquariana o funkowym brzmieniu z serii Super-Kick. Postanowiliśmy poddać je wnikliwym testom "Perkusisty"!

Powlekane naciągi Evans G-Plus Naciągi

Powlekane naciągi Evans G-Plus

Szukasz soczystego brzmienia i trwałości? Być może nowa seria naciągów Evans G-Plus spełni te wymagania. Nie robiliśmy próbek dźwiękowych z racji różnorodności korpusów bębnów, dlatego też zamieszczamy najnowszy test przeprowadzony przez eksperta, który naciągami zasypywany jest regularnie. Na spacer po membranie zaprasza Jake Stacey.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"