Testy

„Garderoba” dla werbla od Evans Akcesoria

„Garderoba” dla werbla od Evans

Marka Evans nie próżnuje i wprowadza kolejny, obszerny pakiet sprzętowy o chwytliwej nazwie.

Audio-Technica ATM230PK i ATM650 Akcesoria

Audio-Technica ATM230PK i ATM650

Planując zakup sprzętu do domowego studia zdarza się, że dokonujemy wyboru pod wpływem działań tuzów marketingu, którzy potrafią nawinąć przysłowiowy makaron na uszy.

Mikrofony Prodipe Dr8 Saliéri Akcesoria

Mikrofony Prodipe Dr8 Saliéri

Francuska firma Prodipe wyznaje filozofię, w myśl której tworzy produkty o możliwie najwyższej jakości przy zachowaniu jak najniższych kosztów wytwarzania.

Metronom Soundbrenner Pulse Akcesoria

Metronom Soundbrenner Pulse

Nie bójcie się! Spokojnie! Wiemy, że niektórzy mają uczulenie na samo hasło "metronom", ale taki już nasz los, że jeżeli chcemy grać swobodnie bez metronomu najpierw musimy pograć bardzo dużo z metronomem.

Dywan perkusyjny Meinl Akcesoria

Dywan perkusyjny Meinl

"Już chyba nie mają co testować…" - zapewne ktoś rzuci z pogardą. Będzie to jednak ktoś, kto naprawdę nie zna życia perkusisty, bo nie wie, jak bardzo ważne dla bębnów jest stabilne podłoże. Szczególnie, kiedy często gra się w różnych klubach, pubach, salach…

Porter and Davies BC Gigster Akcesoria

Porter and Davies BC Gigster

Przyznam szczerze, że nie wiem, czy ktokolwiek zdecyduje się na zakup prezentowanego stołka… Niezła zachęta na początek, prawda? By dowiedzieć się, o co chodzi, zapraszam poniżej.

Triggery Roland RT-30 Akcesoria

Triggery Roland RT-30

Minęły już czasy, kiedy trigger był przyjacielem wyłącznie nieokrzesanych siepaczy potrzebujących selektywności w absurdalnych tempach i łatających braki w umiejętności prawidłowego uderzenia w naciąg.

Roland pochłaniacze hałasu Akcesoria

Roland pochłaniacze hałasu

Japońska firma konsekwentnie rozbudowuje świat bębnów elektronicznych. Tym razem wzięli się za dodatkowe wyciszenie naszych elektronicznych zestawów perkusyjnych poprzez dwa bardzo proste akcesoria.

GK Cymbal Skull i Drum Pillow Akcesoria

GK Cymbal Skull i Drum Pillow

Zawsze z wielką przyjemnością prezentujemy polskie produkty. Jeszcze większą radość sprawia nam fakt ich oryginalności. Dwie rzeczy od krakowskiego producenta GK-Music przykuły natychmiast naszą uwagę. Czy jakościowo spełnią nasze oczekiwania? Sprawdźmy!

Vruk Akcesoria

Vruk

Gra na dwie stopy bardzo często jest przedmiotem zażartych dyskusji. Wiele osób zastanawia się, jak usprawnić swoją grę, zwiększyć dynamikę i przede wszystkim szybkość.

Mikrofony Sennheiser cz. II Akcesoria

Mikrofony Sennheiser cz. II

Kolejna porcja mikrofonów zza naszej zachodniej granicy, czyli dawka solidnych, niemieckich wyrobów.

Mikrofony Sennheiser Akcesoria

Mikrofony Sennheiser

Techniki mikrofonowe używane podczas rejestracji bębnów zmieniały się wraz z rozwojem technologicznym.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.