Testy

Stroik DrumDial Akcesoria

Stroik DrumDial

Ogromna grupa bębniarzy ma olbrzymi problem ze strojeniem bębnów. Wywołane jest to głównie tym, że perkusiści grają tylko i wyłącznie na bębnach nie próbując złapać się poważniej za gitarę czy klawisz. Dlatego Balidrum ma dla nas propozycję, która może nam ułatwić życie.
Meinl FX Pedal Akcesoria

Meinl FX Pedal

And Now for Something Completely Different - jak to zwykł mawiać John Cleese w legendarnych Monty Python. Niemiecka firma Meinl jest znana z wielu eksperymentów. Co tym razem wymyślili twórcy talerzy i armii perkusjonalii?
Akcesoria Wedgie Akcesoria

Akcesoria Wedgie

Chcemy przedstawić dziś nowość na polskim rynku - produkty firmy Wedgie. Firma RaBas, będąca dystrybutorem produktów Wedgie, dostarczyła nam 3 produkty tej firmy.

Pokrowce Canto Akcesoria

Pokrowce Canto

Mamy przyjemność zaprezentować kolejnego polskiego producenta, na którego produkty należy zwrócić uwagę. W tym celu tajną misję otrzymał Tomek Łosowski, który już od jakiegoś czasu marudził nam o poszukiwaniu pokrowców do swoich bębnów (i nie tylko).

Tama 1st Chair HT741 Akcesoria

Tama 1st Chair HT741

Oficjalny dystrybutor firmy Tama na Polskę - firma Interton wysłała nam w wielkiej paczce kilka ciekawych instrumentów. Wśród nich znaleźliśmy także stołek perkusyjny. Doszliśmy więc szybko do wniosku, że należałoby usadowić się na owym zydlu i sprawdzić komfort gry.

Pokrowce Hardcase Akcesoria

Pokrowce Hardcase

Powoli, ale nieubłaganie wkracza na nasze swojskie podwórko nowy typ kejsów. Przyjrzyjmy się z bliska tym brytyjskim wynalazkom.

Mocowanie mikrofonu Kelly Shu Akcesoria

Mocowanie mikrofonu Kelly Shu

Pete Riley wraz z Adamem Kubackim przybliżają szczegóły mechanizmu, który zaoszczędzi twój czas i zagwarantuje optymalne parametry brzmienia centralki w każdych warunkach.

Pad Gibraltar SC-LPP Akcesoria

Pad Gibraltar SC-LPP

Nie będziesz dobrym perkusistą, jeśli nie opanujesz i nie pokochasz werbla. Wiedzą o tym doskonale młodzi perkmani, walczący z dwójkami, triolami i... sąsiadami.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.