Testy

Meinl FX Pedal Akcesoria

Meinl FX Pedal

And Now for Something Completely Different - jak to zwykł mawiać John Cleese w legendarnych Monty Python. Niemiecka firma Meinl jest znana z wielu eksperymentów. Co tym razem wymyślili twórcy talerzy i armii perkusjonalii?
Akcesoria Wedgie Akcesoria

Akcesoria Wedgie

Chcemy przedstawić dziś nowość na polskim rynku - produkty firmy Wedgie. Firma RaBas, będąca dystrybutorem produktów Wedgie, dostarczyła nam 3 produkty tej firmy.

Pokrowce Canto Akcesoria

Pokrowce Canto

Mamy przyjemność zaprezentować kolejnego polskiego producenta, na którego produkty należy zwrócić uwagę. W tym celu tajną misję otrzymał Tomek Łosowski, który już od jakiegoś czasu marudził nam o poszukiwaniu pokrowców do swoich bębnów (i nie tylko).

Tama 1st Chair HT741 Akcesoria

Tama 1st Chair HT741

Oficjalny dystrybutor firmy Tama na Polskę - firma Interton wysłała nam w wielkiej paczce kilka ciekawych instrumentów. Wśród nich znaleźliśmy także stołek perkusyjny. Doszliśmy więc szybko do wniosku, że należałoby usadowić się na owym zydlu i sprawdzić komfort gry.

Pokrowce Hardcase Akcesoria

Pokrowce Hardcase

Powoli, ale nieubłaganie wkracza na nasze swojskie podwórko nowy typ kejsów. Przyjrzyjmy się z bliska tym brytyjskim wynalazkom.

Mocowanie mikrofonu Kelly Shu Akcesoria

Mocowanie mikrofonu Kelly Shu

Pete Riley wraz z Adamem Kubackim przybliżają szczegóły mechanizmu, który zaoszczędzi twój czas i zagwarantuje optymalne parametry brzmienia centralki w każdych warunkach.

Pad Gibraltar SC-LPP Akcesoria

Pad Gibraltar SC-LPP

Nie będziesz dobrym perkusistą, jeśli nie opanujesz i nie pokochasz werbla. Wiedzą o tym doskonale młodzi perkmani, walczący z dwójkami, triolami i... sąsiadami.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"