Testy

Vater Cymbal i Drum Polish Akcesoria

Vater Cymbal i Drum Polish

Jakiś czas temu pytaliśmy was na naszym profilu Facebook o częstotliwość i sposoby czyszczenia talerzy. Wasze wypowiedzi były bardzo ciekawe… Czas się przyjrzeć środkom proponowanym przez uznaną firmę Vater.

Cympad Akcesoria

Cympad

Jest pewna grupa gadżetów, o których nie myślimy na co dzień w kontekście naszych bębnów, ale jak już trafią w nasze ręce to z przyjemnością instalujemy na zestawie.

Audio-Technica MB/DK7 Akcesoria

Audio-Technica MB/DK7

Jest to zestaw mikrofonów o charakterystyce kardioidalnej wchodzący w skład serii Midnight Blues, przeznaczonych do nagłaśniania i rejestracji perkusji.

Pad Roland RMP-5 Akcesoria

Pad Roland RMP-5

Zapytałem niedawno Virgila Donati, jak sobie uprzyjemnić żmudne i arcy mozolne ćwiczenia, jakie proponuje wszystkim perkusistom. Spojrzał na mnie "z byka" i syknął sepleniąc, że takie ćwiczenia same w sobie są rozrywką.

Akcesoria GK Music - pad i rózgi Akcesoria

Akcesoria GK Music - pad i rózgi

Redakcja Perkusisty zawsze wspomaga porządnych polskich producentów, którzy poprzez lata doświadczeń starają się zaprezentować dobry sprzęt w przyzwoitej cenie. Jak mamy w tym przypadku?

Overtone Labs Tune-bot Akcesoria

Overtone Labs Tune-bot

Strojenie bębnów od dawna budzi wiele kontrowersji zarówno pod kątem używanych technik, jak i samych odczuć estetycznych.

Przenośny rejestrator Roland R-26 Akcesoria

Przenośny rejestrator Roland R-26

Ponad półtora wieku temu francuski księgarz Édouard-Léon Scott de Martinville zaprezentował światu swój wynalazek nazwany przez niego fonautografem - prymitywne urządzenie, służące do zapisu dźwięku na pokrytym sadzami walcu.

Dixon X Practice Set Akcesoria

Dixon X Practice Set

Nie zawsze możemy sobie pograć na prawdziwym zestawie, a formę trzymać trzeba. Mamy spory wybór padów perkusyjnych wszelakich firm, jednak czasami przydałaby się imitacja całego zestawu. Dixon proponuje nam swój X Practice Set.

Akcesoria Vater Akcesoria

Akcesoria Vater

Firma Vater to doskonale znana większości perkusistów firma produkująca wspaniałe pałeczki, którymi grają tacy mistrzowie, jak Derek Roddy, Chad Smith, Virgil Donati czy Stewart Copeland. Firma posiada w swoich zasobach kilka ciekawych dodatków?

Olympus LS-100 Akcesoria

Olympus LS-100

Olympus LS-100 to kolejny produkt znanej, japońskiej firmy, poszerzający ofertę całkiem świeżej serii LS. Serii, która w rozumieniu producenta ma wypełnić przestrzeń profesjonalnego rynku audio w zakresie przenośnych rejestratorów dźwięku. Sprawdźmy, czy w Kraju Kwitnącej Wiśni nie ma miejsca dla lipy.

Mikrofony Shure Beta Akcesoria

Mikrofony Shure Beta

Amerykańska firma Shure od lat należy do ścisłej czołówki producentów sprzętu pro audio, głównie za sprawą mikrofonów. Wokalowy BETA 58, jak i wielozadaniowy SM 57 to już kultowe narzędzia, które poprzez swoją funkcjonalność i przystępną cenę na stałe wpisały się w raidery techniczne koncertujących muzyków oraz studyjnych realizatorów.

Lewitt DTP Beat Kit Pro 7 Akcesoria

Lewitt DTP Beat Kit Pro 7

W 2010 roku na NAMM Show w Anaheim na rynek pro audio wkroczyła austriacka firma Lewitt prezentując swoje flagowe produkty z serii LCT i DTP.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.