Audio-Technica ATM230PK i ATM650

Dodano: 09.10.2019
Rodzaj sprzętu: Akcesoria

Planując zakup sprzętu do domowego studia zdarza się, że dokonujemy wyboru pod wpływem działań tuzów marketingu, którzy potrafią nawinąć przysłowiowy makaron na uszy.

Decyzja pod wpływem zachwytu odbija się na domowym budżecie i przez następne kilka miesięcy zaciskamy pas, konsumując ów makaron wraz z zupką chińską... Nauczeni doświadczeniem wyciągamy wnioski, określamy budżet i wybieramy odpowiednią półkę cenową. Średnią półkę. Na niej właśnie znajdziemy bohaterów niniejszego testu, czyli mikrofony ze stajni Audio-Technica.

ATM230PK to set trzech mikrofonów, przeznaczonych do ujęć tomów, wykonanych ze starannością, stylistycznie utrzymanych w konwencji produktów Audio-Technica. Zamknięte w solidnej, metalowej obudowie mają potencjał bojowy i zapewne sprawdzą się w wielu sytuacjach (zwłaszcza na scenie), wliczając w to „nieszczęśliwe” wypadki. O tym, że producent zadbał o najmniejsze detale świadczy choćby mocowanie zintegrowanego, obrotowego uchwytu. Zamiast często spotykanej, zawodnej śruby zwalniającej zacisk pod ciężarem mikrofonu, zastosowano rozwiązanie ze sprężyną kontrującą. Sprytnie! Dopełnieniem kompletu są trzy klampy, umożliwiające zamocowanie mikrofonu na obręczy bębna, wykonane równie starannie, co opisywane wyżej mikrofony. W pudełku znajdziemy również stylowe etui, krótką charakterystykę i specyfikację techniczną.

Ten artykuł możesz przeczytać ZA DARMO. Zarejestruj się i zaloguj. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.
Perkusista - online
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.